Love, Death & Robots - Požírač duší (2019) (epizoda) odpad!

-1/10, 3. nejhorší díl. Když už mi přijde, že by to mohlo mít dobrou atmosféru, hodí náhodný fórek. Když už mě ty fórky docela baví, vrátí se k hororu. Dohromady mě to prostě strašně nebavilo. A bohužel mi tady prostě neprošla suspension of disbelief.

Love, Death & Robots - Obleky (2019) (epizoda)

5/10, 10. nejlepší díl. Milá příjemná řežba, která nemá potřebu ničím překvapit, nic měnit, jen prostě pobavit. A mně to stačilo.

Love, Death & Robots - Svědectví (2019) (epizoda)

6/10, 7. nejlepší díl. Určitě by se z toho dalo vytřískat mnohem víc, ale otázka je - bylo by to pak vlastně lepší? S láskou jsem si vzpomněl na Lola rennt.

Love, Death & Robots - Tři roboti (2019) (epizoda)

8/10, 2. nejlepší díl. Nejvtipnější díl celé série. Závěrečná pointa je dost hloupá a úplně zbytečná, ale zbytek je tak skvělý, že to až tak moc nevadí.

Love, Death & Robots - Na Sonnie si nepřijdete (2019) (epizoda)

7/10, 4. nejlepší díl. Hned na úvod výborná akce, která má zaujmout jak úžasnou animací, tak nahotou a brutalitou. Nicméně pod tím vším se skrývá i hezky vypointovaný příběh, čili geniálně zvolený první díl.

Anděl na horách (1955)

Krásná ukázka, že pokud máte v hlavních rolích herce jako je Marvan, Kemr a Deyl, tak to šlape samo...

Tramvaj do stanice Touha (1951)

Pokud předlohu napsal takový velikán, jako Tennessee Williams, točí se to skoro samo. Geniální Marlon Brando a Vivien Leigh.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Některé díly jsou výrazně lepší než jiné, ale je to prostě zatraceně vtipný seriál pro děti i dospělé.

Spoon vs. Spoon (2010)

Nic zajímavého. Kdyby šel na něj s vidličkou a nožem, přišlo by mi to vtipnější. A i s tou lžičkou si dovedu představit vtipnější pointu.

Lucky Louie (2006) (seriál)

ANO, ANO, ANO!!! Konečně něco, co nemá sebevědomé kecy, jak je to strašně drsné (South Park, Family guy), ale co prostě JE strašně drsné a naprosto nekorektní. Co se mě týče, mohli si odpustit ty odhalené penisy, ale nepohoršuje mě to, takže je mi to vlastně fuk. Jinak Louieho zpověď je jedna z těch nejgeniálnějších scén v celé historií sitcomů...