12 opic (1995)

Bruce Willis exceluje. Všechno, co se odehrává v Jamesově mozku, publikuje Bruce tak skvěle, že sem měl dojem, jako bych viděl Jamesovi do hlavy. Ovšem Brad Pitt byl tentokrát o mnoho lepší. Duševní poruchu zvládl přímo dokonale. Třešničkou na dortu jsou Coleovi sny z mládí a fakt, že děj neběží po linii, ale skládá se jako skládanka. Vynikající film. Terry Gilliam je prostě skvělý režisér, ať už s Pythony, či bez nich.

Au Pair aneb Slečna na hlídání (1999) (TV film)

Rodinná romantická americká komedie-to mluví téměř za vše. Ze začátku docela zábavné, ovšem ten konec! To by člověk blil...

Sezame, otevři se (1969) (pořad)

Pořad pro děti, který má smysl a těm dětem opravdu něco dá. PS: Vzkaz pro všechny ty, co tu píší, jak to nesnášeli už jako děti - Uvědomte si, že ten seriál je pro děti do 3 let! Na takovou dobu člověk ještě nemá vzpomínky...

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Naprostá klasika. Jestli budu mít někdy děti, tak tohle jim rozhodně budu pouštět, víc k tomu nemám co dodat.

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Komedie, kterou jsem jako malý kluk koukal pořád dokola. Možná proto je pro mě podvědomě tento díl lepší než 1., ale celkově mi prostě Ace více sedí v divočině, než ve městě.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Ne tak dobré jako Ace Ventura 2, nebo třeba Maska, o pozdějších Carryovkách ani nemluvě. Nicméně naporpvé se člověk nenudí.

Maska (1994)

Carrey ve svém živlu. Bez něj by ten film naprosto neměl smysl, s ním je to skvělá komedie.

Šest medvědů s Cibulkou (1972)

Klasická česká crazy komedie, vyniká pouze Sovák jako ředitel školy, který "umí jednat s lidmi", ale hlavně už na to nemá nervy. Zbytek je suchý průměr.