Psychopatka (2011) (TV film) odpad!

To bylo ale špatně natočené cosi.. Chyb v tom celém jako máku, nesrovnalosti, hlouposti, nedobrý hudební doprovod, špatní herci, nudná zápletka, nicneříkající obsah. Fuj cosi. Fuj. Nahlížela jsem na to s vědomím, že jde o televizní thriller a přesto se nemohu zbavit dojmu, že cosi by ani nemuselo být natočeno. A vůbec, ani odpad si to nezaslouží.. A proč, doprdele, toho starce hraje mladej chlap?? Je snad málo postarších rádobyherců, kteří by se dali obsadit? A jako třešinka na dortu ta honička (a věřte mi, že honička v pornu je daleko zábavnější a napínavější).

Výchovný tábor (2007)

"Láska mládí, jaký to krásný pohled" - to byla polovina filmu. To byl zlomový bod. To byla chvíle, kdy ty dva začali nenávidět. A to také byla chvíle, kdy já přestala dělat vše ostatní a sledovala pouhý děj. Proč si toto dílo zasloužilo takové nízké hodnocení? Proč "přední" hodnotivší, kteří by si měli uvědomit, že na jejich hodnocení záleží, odsuzují jedinou větou bez jediné myšlenky? Všude na světě to tak funguje. Na dětských táborech jsou vždy "ti starší", co vedou "mladší, na vojně (o které si myslím, že je zatracená škoda, že už není povinná) jsou bažanti a mazáci, ve školách, ve firmách .. Všude jsou ti "služebně starší". Je to psychický nátlak, teror, je to šikana, ale je to tak všude. Chceš ze slušného člověka udělat teroristu? "Přeprogramuj mu mozek". Chceš z grázla udělat slušného člověka? Použij tutéž metodu. Je to skvělý film o tom, že život není peříčko a když zlobíš, budeš potrestaný. A do toho všeho výborná Mila Kunis. I když uznávám, že tem konec stál za prd. Parta puberťáků se naráz stala uvědomělými občany a vědí o životě vše.

Antikrist (2009) odpad!

No fuj! Co to, doprdele, bylo??? Stříhaj si poštěváky, drtí koule, vrtají lýtka .. a nakonec "Je to všechno k ničemu" a koloušek s čímsi nechutným na ocase a liška .. proč si vám tohle líbí?

Warrior (2011)

Jak bych já, jako křehká ženská duše, jen mohla docenit takový film? Nemám ráda, když se lidé mlátí. Tím méně, když se mlátí bráchové.. Ale ... tenhle film totiž má jedno velké ALE ....

Divoké včely (2001)

Nuda, nuda, nuda, sem tam trochu smíchu. Takhle by neměl vypadat ani český film.

Správci osudu (2011)

Pateticky milostně zdlouhavý a nudný příběh...

Síť (1995)

aaaaa ..... vždyť oni mají pravdu! Všechno je to v počítačích! Být dobrá, dostanu vás všechny a ani nějaká Sandra by to nezachránila. Vždyť .... tenkrát ještě neměli ponětí o tom, že by to šlo tak snadno .... takových filmů natočených .... Jako kdyby předpovídali budoucnost. Vždyť .... co jsou dnes anonymousové? Stejní počítačoví teroristi! Bojme se, protože The Net se právě stává skutečností.

Eragon (2006)

Ale jo, tak dobře. Jsou tam draci (poměrně slušně graficky udělaní), je tam fajn chlapík, co se celkem líbí, je tam jakýs takýs příběh, má to spád a člověka film neurazí. kdybych dala o hvězdu méně, nebyla bych fér k filmům, které opravdu nestojí ani za ty dvě hvězdičky. Myslím, že zdejší procentuální hodnocení celkem odpovídá..

Prometheus (2012)

Tohle mělo být pokračování Vetřelce? Nebo jeho prvopočátek jako nakonec retrospektivně? Nebo jen klasické sci-fi? Nebo co to mělo být? Já dám dvě hvězdy. Nejsem zklamaná > nic jsem nečekala. Nejsem nadšená > sci-fi nebude nikdy můj žánr. Jsem uspokojená 3D technologií vesmírných soustav. Tečka.

Vrtěti ženou (2011)

Co na tom bylo tak skvělého, že to má tak vysoké hodnocení? Nerozumím tomu. je mi to trochu líto, protože bych také ráda viděla film, který si od tolika uživatelů zasloužil 73%. Já jsem zřejmě koukala na jiný. Občas vtipné, občas romantické, ale většinu času člověk seděl a tupě zíral na to, jak jakýsi mladý a starý doktor masturboval staré londýnské, znuděné paničky. To je námět na hloupou parodii, béčkovou komedii nebo nízkorozpočtový romanťák. Vezměte, lidé zdejší, rozum do hrsti a nenechte se strhávat masou a napište SVŮJ názor. Přece se tohle nemohlo líbit tolika lidem..