Kocour v botách (2011)

Pochopitelně kocour patří ke Shrekovi. Pochopitelně už se toho puncu nikdy nezbaví. Pochopitelně bude vždy jen vedlejší postavou. Hlavní role bychom měli nechat zajímavějším zvířátkům, kočička v botičkách na to nemá povahu. Už se mi ty pohádky přestávají líbit. Což je poměrně pochopitelné - vždyť už jich natočili tolik, že náměty, nápady a "čerstvé vánky" pomalu docházejí. Půjdu si s nostalgií pustit Shreka jedničku, abych si spravila chuť a filmaře prosím - už žádné hloupé nápady udělat z vedlejšího doplňku celý film.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Naprosto skvěle nechutná podívaná. Je velmi dobře, že jsem Vyvrženci pekla viděla včera jako první, protože shlédnout to až teď, byl by to jen slabý odvar, který by mne převelice zklamal.

TRON: Legacy 3D (2010)

Úžasný, dokonalý vizuální zážitek, hudební orgie .. láska na první pohled.. Ale jen pohled. Plochý děj, nicotný příběh. Hvězdy jsou vyloženě pouze za hudbu a vizuál ..

Hugo a jeho velký objev (2011)

Martine Martine ... cos mi to udělal? :(____________________________________________________ Mělo by se to jmenovat Hugo a jeho velký filmový objev ..

Víno roku (2008)

Ani ne tak film o víně, jako spíš film o vztazích. Mám ráda filmy o víně. Neudržel mou pozornost ani do poloviny. Ke konci snad trocha vzrušení s hnědým vínem .. Víc nic.

Lidé z předměstí (1989)

To byla ale fajňácká podívaná. Nemyslím tím podívanou na ošklivého zrzka s předkusem, ani mladého obtloustlého sousedáčka paranojáčka, ani vysloužilého vojáčka. Byla to podívaná na supr souhru dobrých herců, poslech starší příjemné hudby a vnímání originálně vtipně napínavé atmosféry kýčovitých scén typu déšť + noc + kopání záhadných děr na zahradě. Ale nevadilo to ničemu. Pokud měl film jiný účel než pobavit, pak já o tom nevím, ale i tak jsem spokojená. . A na ten konec si rozhodně počkejte.

Johnny English se vrací (2011)

Celý film jsem prozívala, nedokázala jsem ani udržet pozornost.. Spíš jsem se nudila než cokoliv jiného.

Úsvit mrtvých (1978)

Uf no fuj. Sedmdesátýosmý je znát a itálie taktéž. Snad to pro ně bylo hororové, snad se u toho někdo někdy bál, snad se někdy někomu zvedl žaludek - já jsem se zasmála. A to musím říct, že upřímně a kolikrát opravdu od srdce. Jako komedii bych tomu dala čtyři hvězdičky. Jako parodii tři. Ten nápad byl skvělý - bydlet v obchodním domě.. na chvíli jsem se zasnila, jaké by to mohlo být. Ale jako akční horor .. nedám tomu ani tři ... i při dvou trochu pláču ...

Dům u hřbitova (1981)

Technicky to bylo skvělé. Na svou dobu dokonalé. Na mě moc hysterické.

Láska a jiné závislosti (2010)

romantické konce jsou nuda, romantické filmy klišé, zírat na prsa, souložit, milovat, prodávat, žvanit, lhát, být nemocný, být šťastný, být nešťastný, být spokojený, slavit, odjíždět, loučit se, vzpomínat, smířit se, neodjet a na závěr .. ta jeho piha nad rtem ... jednou to bude legendární - snad po jeho smrti