Pomáhat a chránit (2011)

Nemohu si pomoct, ale hrubé, sarkastické, vulgární výlevy obtloustlého staříka mi prostě k smíchu nepřijdou.

Sladký život na palubě (2008) (seriál)

Ale coby ne .. člověk se u toho zasměje a zavzpomíná na sladké bezobčankové roky :)

Zdrojový kód (2011)

Ale ano, celkem mě to bavilo. Poměrně svižný děj, pěkná hudba, Gyllenhaal není špatný herec, zajímavý nápad a konečně skoky ze záběru na záběr byly plynulé a srozumitelné i přes složitější časovou osu. Jen to zdaleka prostě nebyla taková bomba, jak jsem si představovala a jak mnozí tvrdí. Docela zbytečný humbuk kolem toho všeho a nemyslím si, že je to nutné. Ten film si to podle mého nezaslouží.

Velká ryba (2003)

Vše .. naprosto vše potřebné ten film měl ... a přesto mi tam něco malého chybělo ... jen přijít na to, co ..

Bejvalek se nezbavíš (2009) odpad!

Já mám Matthewa hrozně ráda ... ale tady byl fákt děsnej .... já jsem ten film vlastně ani nedokoukala .. ve třech čtvrtinách jsem ho byla nucena stopnout a když jsem se k němu vrátila ... prostě už jsem ho nepustila. Zastávám názor, že je důležité si udělat vlastní názor - ať už dobrý nebo ne .. Tohle je jeden z filmů, na který názor mít nemusí podle mého snad nikdo.

Vyměřený čas (2011)

Panejo, to byla neskutečně živá a rychlá podívaná. Film plný "pětadvacetiletých" hezkých lidí. Sice mne trochu dostalo, že si krásná Amanda Seyfried nezlomila své krásné nožky v těch krásných botkách s krásnými podpatky, ale účel světí prostředek. Byl to brilantní nápad. Dlouho - a tím myslím opravdu velmi dlouho - jsem neviděla film, se kterým bych byla po všech stránkách tak spokojená. Hudbou počínaje (ale co se dalo od Creiga Armstronga čekat), překvapivým hereckým nadáním Justina Timberlaka a musím uznat, že i Amanda se od jejích klasických béčkových vedlejších rolí (a to byla obvykle štětka vedle štětky) celkem vyšvihla, i přes velmi příjemné grafické zpracování .. kamerou konče (nevadily mi ani klasické rychle střihané záběry). Nebylo to rozhodně to nej, co jsem kdy viděla, ovšem dlouho se to bude držet mezi filmy, na které se nezapomíná, na které se myslí, o kterých se mluví a které se doporučují.

Jeden navíc (2005)

Ale ano .. nečekaně mě to bavilo, opravdu. Taková milá ukázka toho, že peníze nejsou všechno, ale aby se člověk bláznivě vrhal do všeho po hlavě .. to také nebude to pravé .. Herecké výkony byly celkem milé, nevtíravé, příjemné. Clarie je velmi jemná herečka, z očí jí kouká nevinnost a z každého gesta nesmělost. Do role malé šedé myšky - prodavačky rukavic - nemohli dosadit lepší. Hudba nevýrazná, taková nicneříkající, ale rozhodně nepřekážela. Naopak. Nenápadně doplňovala celou podstatu filmu. Člověk ji neslyšel, ale vnímal a tak to má být.

V jako Vendeta (2005)

Dlouhá a trnitá je cesta za poznáním.. Dlouhá .. předlouhá byla cesta za rozkoší tohoto filmového milování. Krása, půvab, lesk a slib načínal vše to, co později v touhu a milostnou předehru se proměnilo. Vášeň v každém monologu laskala mé smysly od konečků prstů po kořínky vlasů. Jazyk chtíče a nedočkavosti oblizoval mé ušní lalůčky .. Dech se mi krátil, jen steny vydraly se z hrdla .. když v tom ... Ach .. NE. Nic nepřišlo. Dychtivě jsem očekávala to, co přijít mělo, muselo! Nic nepřišlo. Z každého mého póru sálala nedočkavost, aby konec byl minimálně úměrný ději. Nic nepřišlo. Jsem smutná. Jsem zklamaná. Jsem neuspokojená!

Živelná pohroma (1999)

Ne příliš povedená komedie o jedné bláznivce a jednom sucharovi. Dokonce to nemá ani klasickou pointu, kdy se dva bláznivě zamilují, on zruší svatbu, ona získá zpět syna a budou jedna velká šťastná rodinka. Ne. Já jsem se celý film nudila. Nebo ani ne nudila .... k tomu filmu jsem zamířila zrak všehovšudy tak desetkrát, vždy na krátký okamžik, abych se podívala na mladou Sandru .. Nic. Nechme romantické komedie těm, kteří to dokáží náležitě ocenit.

Jezero smrti (2008)

Tak ... no ... tohle byla hrůza. Jestli horor, nevím, snad pro ty, co na to koukali. Fuj ... nechce se mi k tomu vlastně vůbec nic psát.