Mechanik (2004)

Mám pro to jediné slovo - psychonářez!

Ďáblova slza (2010) (TV film)

Naprosto standardní kriminálka. Vložit jiné herce, trochu více akce a schématické vypočítavosti, snad o něco méně rádoby dramatických kliček s hloupou muzikou a trochu pozměnit předvídatelný konec a je z toho trhák. Známe to. Hrát tam Angelina Jolie s jiným holywoodským krasavcem ... dostane se to na plátna kin ani nemrkneme. Problém je, že je toho už moc. Kriminální seriály nám lezou pomalu ušima a pak se divíme, že natočit dobrou a zajímavou kriminálku s neotřelým tématem za nízký rozpočet je tolik těžké..

Ned Kelly (2003)

Tak víte jak .. nejsem na westerny, nebudu hodnotit tak docela objektivně, ale co na tom záleží. Tohle je první film, ve kterém jsem viděla Heatha Ledgera skutečně hrát. Zbytek nebyl nikterak výrazný. Film byl spíš táhlý, uspávající, žádná dech beroucí scéna se nekonala, žádné orgastické zakončení gigantické epochy. Prostě tak nějak kde nic, tu nic. Škoda, ale nevadí, člověk koukne a zapomene.

Mandragora (1997)

Tak pro mne ty byl neuvěřitelně emocionální zážitek! Lidé se na to nemohou dívat s chladnou hlavou a nic při tom necítit. Překvapuje mne, jak nízké hodnocení zde má a říkám si, jestli není něco špatně. Zastavte se, udělejte si čas, zaposlouchejte se, vžijte se do atmosféry a valte oči, protože tak to bylo. Ono to na tom našem světě přesně takhle skutečně chodilo a mnohdy ještě chodí. Je to smutné, ale je to tak. Zamyslete se nad tím, jestli odsouzením tohoto filmu nezavíráme oči před realitou. . A abych nezapomněla ... "A nebojíš se AIDS?" "Vždyť ho stejně všichni máme."

Náš vůdce (2008)

Film byl senzační. Skvělá podívaná. Jenže krátká. Měl pomalý rozjezd, snad hodinu se pomalu nic nedělo .. Když jsem začínala zrychleně dýchat a napjatě sledovat monitor, když se ve filmu začaly bouřit emoce a když i já jsem začínala chápat, co pro lidi znamená... byl konec. Naráz.

Bastardi (2010)

Zdaleka to nebyl tak špatný film, jak jsem čekala. Mraky kritiky protože je to přehnané a nereálné. No a co jako? Vadí vám to? Přehánět můžou jen v Holywoodu? Ale hovno! Je to přitažený za pačesy, ale rozhlédněte se kolem, je to opravdu o tolik? Když jste se dodívali, měli jste divnou náladu? Byli jste nasraní na celý svět? Nebylo vám těch lidí nakonec i líto? A nebude to náhodou proto, že to není zase takový odpad, že to není nakonec tak špatný film jen proto, že v něm nehrají hlavní role tak známí herci? Je fakt, že hudba nijak neexcelovala, ale tak proč by měla. Je to o vkusu. Pravdou zůstává, že zrovna tato problematika, tato hudba a tento styl je pro určitou cílovou skupinu a jiné jen těžko něčím zaujme. To ale podle mého neznamená, že je to film špatný.

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Prostě jsem se rozhodla to sledovat. Nedávno jsme se se známým bavila a on mi povídá "Vždyť je to jen další kontejnerovka." - on, který tak miluje reality show .. on, který nedělá než že čučí na seriály a podobné hovadiny. Tak se na to prostě dívám. A protože si každý den stáhnu ten díl z předchozí noci, myslím, že si to zaslouží alespoň ty dvě hvězdičky.

Nová dcera (2009)

Dobrý konec špatného filmu.

Síly temna (2006)

Ale vždyť je to celkem pěkná podívaná, tak coby ne. Je daleko víc filmů, na které se ani nedá dívat. Tenhle to není a to mi celkem stačí k tomu, abych ho podarovala třemi hvězdičkami.