Rytíři ze Šanghaje (2003)

Na tento film sa môžem pozerať viac krát. Je to vtipné,neperverzné dej má spád a dvojica J.Chan & O.Wilson sú perfektne zladený.::D rozhodne odporúčam.

Hannah Montana (2009) odpad!

Ani sa nedivím..každému zdravému človeku už musí liezť Hannah Montana hore krkom...Je dosť Iritujúce že na tom "slávnom" Disney Channel púšťajú do mesiaca tú istú epizódu asi 15 krát...! To je proti zdravému rozumu!!!

Odboj (2010) (seriál)

Seriál chodí na VideaČesky.cz . Je to len zopár (8) epizód ale bohvie čo to nieje. Je to pomerne dosť násilný seriál, nemá ani nejako extra rozvinutý príbeh....Čo ja viem ej to taký.. šedý priemer.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Je to proste... BLBOSŤ .Nič viac sa k tomuto nedá povedať....:D Buď miluješ ,alebo nenávidíš...:)

Rosamunde Pilcher - Pouto lásky (2004) (epizoda) odpad!

Skupina filmov ktoré sa VŠETKY odohrávajú na jednom útese a s tými istými hercami. CHORÉ že toto niekto dokáže pozerať a nevie sa toho nabažiť.

Alluda Mazaaka...! (1995)

Ako vraví môj dobrý kamarát : FILM ktorý zruinoval Indickú ekonomiku. Hlavný hrdina sa správa ako Indický CHuck Norris. :D Scény keď podíde s koňom pod kamión alebo keď sa od zeme odrazí z traktorom..:) proste CRAZY!!

Princ z Persie: Písky času (2010)

Film na motív počítačovej hry. Výsledok? ÚŽASNÝ ! Bolo to niečo ako mix vtipného, akčného a zároveň zaujímavého filmu. Po stránke akčnosti sa mi hlavne preto páči že hlavný hrdina nerobí "matrixové" 5-ité salto a dopadne rovnými nohami na zem. Práve naopak, sem-tam sa pošmykne. To dáva filmu realistickejší nádych a preto dávam 5 hviezdičiek. Rozhodne odporúčam pozrieť si !

Jumper (2008)

Vravte si čo chcete. Mne sa tento film páčil. Bolo to zaujímavé aj keĎ niektoré pasáže boli trošku oničom, páčilo sa mi. to. ODporúčam si pozrieť, je to taká oddychovka. :)

Jimmy Neutron (2001)

Keď som tento animák videl po prvý raz keď som mal asi 7 rokov . Teraz o pár rôčikov neskôr mám pocit akoby nič nestratil na svojom čare. Samozrejme nieje to nejaký film ktorý si budú pamätať aj naše pravnúčatá, ale je to vtipné a preto dávam 4 *

Show Ellen DeGeneresové (2003) (pořad)

Osobne si myslím že až tak zle na tom táto show nieje. Ja som sa na tom smial . Mnohé z epizód ktoré som videl sú vtipné a patria do skupiny tzv. "všeobecného" humoru. Pozrite sa ako išla na párty s Paris Hilton. :D