Duch ve stroji (2017)

Pacila sa mi kamera, efekty, masky no samotny pribeh slabotka. Akcia tu tiez nebola nejaka prevratna. A Scarlett bola nejaka divna, ci? Jasne bola "polorobotom", no neviem, nesedela mi tam. Nechcem tvrdit, ze to je slabe, lebo nenudil som sa, no urcite som cakal o dost viac.

Columbo - Labutí píseň (1974) (epizoda)

Velmi super cast. Cash ako najsympatickejsi zaporak akeho som vo filme videl. Vrazdu mu nezazlievam, ta harpia liezla na nervy aj mne :-). Bol to tazky pripad pre Columba, ale opat to zvladol s noblesou jemu vlastnou.

Přizdis*áči (2011)

Riadny nasup. Nasmial som sa dostatocne. Musim aj serial pozriet, lebo tymto filmom si ma ti styria tragedi ziskali.

Columbo - Vydat nebo zemřít (1974) (epizoda)

Mozete mat akekolvek alibi, ked vsak pride porucik Columbo, tak treba spozorniet. Toto bola standartne velmi dobra cast.

Columbo - Dvojexpozice (1973) (epizoda)

Super cast. Zaporak mi prisiel aj tak nejaky nesympaticky, tak som Columbovi fandil este viac ako inokedy. Ani som nevedel, ze sa to este aj da :-). Samotna tema s podprahovou reklamou bola zaujimava a pacilo sa mi to ako to bolo zakomponovane aj do samotnej vrazdy.

Formula 51 (2001)

Na film som sa celkom tesil, ale musim povedat, ze som cakal o cosi viac. Bolo to vtipne, ale zaroven to bolo nejake nedotiahnute. Herci boli super, hlavne Carlyle a jeho sprska nadavok. Pacila sa mi aj Mortimer, nepasovala mi vsak k nemu ako jeho dievca. No a Jacskon a jeho skotska sukna nema chybu. Niektore detaily mi ale fest kazili zazitok. Napriklad scena na diskoteke mi prisla uz totalne prepisknuta a nezvladol som ju ani s vedomim, ze to je komedia. Inak super oddychovka, no 4* si dovolit nemozem.

Logan: Wolverine (2017)

Toto bolo super. Hlavne to nebolo farebne ako omalovanka. Paci sa mi takto minimalisticky natocene sci-fi. Staci tak malo a aj komix moze vyzerat "uveritelne". Uz od chlapca bol Wolwerine mojim favoritom a tymto filmom sa to krasne ukoncilo. Az som mal hrcu v krku na konci. No nic, prave mi skoncila jedna epocha zivota, uz nic nebude take ako pred tym :-).

Tajný agent Jack T. (1997)

Scenar riadna slabotka. Takyto pribeh napise hocikto. Inak to je celkom pozeratelne. Az nechapem ako to je mozne. Seagal zahral klasicky vykon a ta gitara v jeho podani bola skvela :-). Film celkom fungoval, no ten naivny pribeh to dava dole. A fakt nerozumiem preco svoj "potencial", ak nejaky mal, v neskorsich rokoch premrhal na taketo blbiny.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Necakal som nic velke a som rad. Bol by som trochu sklamany. Z mojho pohladu, to je vsak o cosi akcnejsie ako Jacksonov film. No na druhej strane to bolo nejake jednoduche. Myslim tym, ze to bolo jemne hlupucke :-). Neviem cim si to oznacenie u mna tento film zasluzi, ale tak to citim. S. L. Jackson si zahral poriadneho maniaka, no nepresvedcil ma uplne. Hiddleston bol celkom fajn. Scenar ma tiez nejako nevzal a tie postavy sa obcas spravali ako z lacneho "becka". Film je vsak samozrejme natoceny pomocou kvalitnej CGI, takze to ostatne sa musi pacit. Na zvieratach sa vyhrali. Mozno by som ich chcel vidiet viac. Co sa tyka porovnania s Godzillou, tak Kong je urcite lepsi.

T2 Trainspotting (2017)

Pre niekoho zbytocny pokus, pre inych celkom slusne ukoncenie (?). Mne sa to pacilo, ale musim suhlasit aj s kritikmi, ze to bolo prakticky o nicom. Dej sa nejako neposuval. Nemozem povedat, ze by Boyle preslapoval na mieste a nevedel co dalej, no nebola to ani zdaleka taka jazda ako jednotka. Cakal som, ze film bude pomyselnym vystrcenym prostrednikom tejto sku*venej dobe. No v case politickej korektnosti tu asi nie je miesto pre taky film, ak je zaujem zarobit na nom. Samozrejme nasa "stvorka" dospela a kazdy sa v tom svojom zivote posunul. Najviac ma asi zaujala Spudova zivotna linka, ktory si vsetko uvedomoval aj cez svoj deficit. Jemu som fakt fandil, aby to chlapec nevzdal. Je to moj tragikomicky hrdina :-). Bolo to aj vtipne dost casto. Scena z baru je pecka. Inak to zaujme tym ako sa cely film totalne odraza od jednotky. Flashbacky to okorenili. A vidiet to na amfiku bol tiez zazitok. Takze ciste 4*... Choose life. Choose Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat...