Do hajzlu! (2022)

Ten konec mohl přijít o 20 minut dříve a hudby bych taky ubral, protože měli namířeno na ****. Luxusní námět pohřbil trend.

47 metrů (2017)

Bez poslední minuty před závěrečnými titulky bych to těm holkám uvěřil.

Tetris (2023)

Ke konci trochu "bondovka" a i když to celou dobu tlačilo na pilu, nechal jsem svůj mozek vymýt a bavil se. Hodnotil bych ****, ale protože je Tetris (ten ze ZX Spectra) hrou, která mě formovala, proto hvězda navíc.

Pandemie (2016)

Autor se inspiroval videohrami a i když to takový průšvih nebyl, některé mechanismy z her na plátně prostě nefungují.

Jan Žižka (2022)

Na můj vkus až moc macho testosteronu, kdy bojovky byly bezchybné, ale zmatené. Nebýt těch pseudo sraček ke konci, dal bych ****, ale konec i když vysvětlil pointu, tlačil na pilu a patosu se nevyhnul.

Lidská stonožka 2 (2011)

Celou dobu se to celé jaksi drželo nad průměrem, právě koncovky jsem se obával. Hodnotil bych méně, ale hlavní charakter byl lepší, než scénář. Do toho kamera s krátkým ohniskem namíchaná s autenticitou. Škoda toho konce.

438 dní (2019)

Místy se to táhlo, i když kamera s herci i neherci dělali film, ta koncovka byla dost zamlžená.

Vyšehrad: Fylm (2022)

Proč mají všichni pocit, že přehrávání přidá na kvalitě?

Jižní vítr (2018)

Ta podmanivá hudba táhnoucí se celým filmem byla paráda. Nepamatuju, kdy mě tak bavil soundtrack.

Šílená noc (2022)

Předvídatelná vykrádačka všemožných klišé, ale že by to bylo vyloženě utrpení, to ne. Mít tak 10 let či méně, asi bych hodnotil víc.