Donnie Darko (2001)

Na Donniem je úchvatná především atmosféra a Jake Gyllenhaal. Příběh samotný mě příliš neoslovil. LCD, červenec 2013.

Až vyjde měsíc (2012)

Nesouhlasím s tím, že to je nedotažené nebo že tolik nápadů jen tak prošumí. Je na divákovi, co s těmi pod nos naservírovanými a lákavě vyhlížejícími pochutinami udělá. Já jsem si pošmákl. LCD, květen 2013.

Obhájce (2011)

Vynikající první třetina, potom jde atmosféra bohužel dolů. Samotný závěr je naprosto zbytečný, naštěstí ale nestihl shodit celkový dobrý dojem. LCD, duben 2013.

Wrestler (2008)

Po rozbředlé Fontáně návrat na pevnou zem. A to se mi líbí :) Hlavní linka v poslední třetině na můj vkus příliš poskakovala, v důsledku čehož konec nevyzněl úplně přesvědčivě. LCD, březen 2013.

Uvnitř tančím (2004)

Nečekal jsem pecku, a přesto jsem byl ve výsledku trochu zklamán. 7/10. LCD, březen 2013.

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Málo se ví, že Kurt Russell za tuto roli získal Oscara v kategorii Kamenná tvář. Sfinga skončila těsně druhá. TV, březen 2013.

Gran Torino (2008)

Dobré, ale přeceňované. Bus, listopad 2012.

Firefly (2002) (seriál)

LCD, 2012.

Serenity (2005)

Jo, jo a jo. Jednoduchý příběh, žádné velké efekty, pár zajímavých střihů, ale hlavně -- ty skvěle napsané postavy! Nechci žádné pokračování, 14+1 úplně stačí. Budete mi chybět. Bus, listopad 2012.

Sherlock Holmes (2009)

Nelze nesrovnávat se seriálem, přičemž seriál je lepší snad ve všech ohledech. Bus, říjen 2012.