Bokovka (2004)

Příjemný - těžko hledat výstižnější slovo. Rozjímání nad životem a sklenkou zralého vína, dva staří kamarádi, krize středního věku, dvě krásné servírky. Víno, ženy, ... jen toho zpěvu tam příliš není :) Bokovka je film, který si na nic nehraje, jedná s vámi na rovinu, a právě proto (možná) zapůsobí.

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Well... Nečekal jsem moc, a přesto jsem se nedočkal. Tatam je atmosféra Knoflíkářů nebo Roku ďábla, spousta scén vyznívá do prázdna, stejně tak jako celý film. Herecké výkony to bohužel nespraví. Divadelní hru jsem neviděl, nemůžu srovnávat.

S milenkou mé matky (2000)

"S milenou mé matky" -- o čem ten film asi tak může být? Tak se na něj podívejme. Aha, to je ale výstižný název :) ||| Severská depka v zajímavém, přitažlivém a "zábavném" balení, kde věci nevšední všedními se jeví býti a kde život je jen okamžikem mezi smrtí. Pro milovníky severské kinematografie jednoznačně doporučuju.

Kmotr III (1990)

Když se řekne Kmotr, vybaví se mi mnoho skvělých herců a ještě více skvělých záběrů -- a speciálně jeden, který všechny ostatní spolehlivě přebije: napůl němý, napůl ozvučený výkřik Al Pacina na konci třetího dílu.

Batman začíná (2005)

Nolan to chytil za správný konec, ale po půl hodině pro mě zcela nepochopitelně přehmátl na konec opačný... Burton-Nolan 1:0