Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

Nick Fuckiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing Cage je prostě masivní filmový talent co jednou zbourá celý Hollywood a tahle akční komedie je toho jasný důkaz.  Scéna se zdí perfektní a opravdu hodně pobavila.   90% --- 9/10 IMDb

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál) odpad!

Udělat z jedné z nejlepší postavy SW a jednoho z nejlepších Jedi takového tupého vola.  Prostě PROČ ? Tohle si nezasloužil ani Obi-Wan ani Ewan McGregor.  Tohle si vlastně nezasloužil nikdo, protože oni tam jsou všechny postavy za kretény tohle tupé ničení celého SW světa je opravdu smutné.  Není nic co bych mohl dát jako plus a radši nebudu ani vypisovat co vše mě nasralo, protože mě nasralo vlastně vše.

Aku no kjóten (2012)

Nebýt pomalejšího a pro mě nudnějšího začátku bylo by to za plnou palbu, protože to krvavé finále mě opravdu probralo. Hideaki Itó si to tam podával opravdu lehce a dost chladně.  80% --- 8/10 IMDb

Chikan gifu: Musuko no yome to... (2003)

Šel jsem do filmu jen s informací, že film sice působí zvláštně a divně, ale je dobré ho brát vážně. Bylo to dost složité, protože Chikan gifu..... je opravdu zvláštní film, ale za tou zvláštností se schovává opravdu zajímavé drama o stárnutí a všemu co obnáší. Jasně natočilo se to v Japonsku takže je to prostě hodně jiné i tak má, ale divák po konci filmu pocit že viděl seriózní film a já byl nakonec nejen překvapen, ale i spokojen.  55%

Ouija: Game Never Ends (2015)

Ty tři songy během filmu + jeden u titulků to byl fakt horor, protože Indické disko opravdu není to co chci poslouchat. No a co se týče zbytku tak levné efekty, které byly alespoň podpořeny fajn zvukovými efekty. Herci a jejich výkon to byla klasická Indie. Čekal jsem víc od filmu co má na IMDb skoro 3k hodnocení a 7,4 průměr u mě to bude jen za 2* .  40% --- 4/10 IMDb

Slay Belles (2018)

Tři sexy herečky + jeden fajn Santa + jeden fakt super Krampus = docela vtipná hororová podívaná s vánoční tématikou.  Škoda jen že si dokážu film představit ještě víc sexy pro oko a taky  ještě více krvavý i tak je to u mě za silné tři hvězdy, protože jsem dostal to co jsem čekal.  65% --- 6/10 IMDb

Armáda jednoho (2016)

Nicolas Cage a jeho jízda v kůži Gary Faulknera. Jo tohle byla zábava a Nicolas si to fakt užíval. Škoda, že film úplně nenaplnil potenciál být skvělou komedií i tak si ale zaslouží 3 hvězdy.  57% -- 6/10 IMDb

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Já se opravdu snažil seriál dokoukat, ale zjistil jsem, že se nutím do každého dalšího dílu a taky, že se vlastně u sledování nebavím.  Jak už tu je psáno 12 dílu kdy má každý hodinu je opravdu moc a vlastně se díky tomu seriál jen zbytečně natahuje. Nakonec tedy drop po 6 dílech. Škoda seriál totiž vypadá dobře a prostředí školy se zombie je super jen je přestřelen počet a délka epizod a já nemůžu dát ani 3 hvězdy, protože  nedokážu seriál dokoukat. O dost lepší volba na toto téma a prostředí je  High School of the Dead .  40% --- 4/10 IMDb