Tedžina senpai (2019) (seriál)

Potřeboval jsem něco zábavného co mě pobaví a jsem fakt rád že volba padla na Tejina Senpai.  Zábavná jednoduchá ecchi jednohubka, která plní přesně to co se od ní čeká. Celé to dění kolem magického klubu je prostě zábava a 4 hvězdy si zaslouží. 80% --- 8/10 IMDb

Shin yôjo densetsu: seirên (2004)

Partička zlodějů po úspěšné loupeži potká během útěku na molu mladou krásnou dívku a dostanou nápad odvézt jí do svého úkrytu a tam si s ní užít.  Takhle by mohl začít film o rape and revenge to ,ale není tenhle případ ,protože ona dívka je siréna. Krátký a jednoduchý film kde hraje hlavní roli sex- smrt-nedůvěra a hádky.  Sora Aoi je sice pěkná takže se na film dobře kouká ale jinak to opravdu není žádná sláva těžký průměr kterému ale prostě sluší více 2 než 3 hvězdy.  42% ---- 4/10 IMDb

Tokyo Living Dead Idol (2018)

V Tokiu ve světě kde je normální potkat zombi se musí jedna z členek hudební kapely vydat na cestu poté co byla pokousaná. S pomocí soukromého detektiva musí získat protilátku a to do 72 hod poté už bude pozdě a stane se z ní zombie. Bohužel to bylo dost nezáživné a celé to pozadí a rozkrývání další části příběhu mě nebavilo. Jediné co stojí za zmínku jsou střety kdy se takzvaní lovci zombie pustí do vraždění zombi hlavně za pomocí katan. Jasně celé je to dost přestřelené s digi krví a nic moc efekty, ale bylo to to nejlepší z filmu. Jako celek je bohužel film pro mě zklamání.  30% ----- 3/10 IMDb

Willyho kouzelný svět (2021)

Tohle byla opravdu sranda ! Mlčící Cage co si podává celou Willyho bandu až všude stříká olej na to se prostě skvěle kouká a navíc nemá problém během jedné ze svých pravidelných pauziček při hraní hry pintball vystřihnout perfektní a zábavný tanec. Cage se v téhle postavě mlčícího drsňáka fakt našel a ani jednoduchý příběh mi nezabrání dát tomu 4 hvězdy, já se bavil a to je přesně to co jsem chtěl.  80%  --- IMDb 8/10

Time Adventure: zeccho 5-byo mae (1986)

Nebudu lhát šel jsem do Time Adventure hodně na slepo s tím, že to bude japonská střelená Sci-Fi/Komedie. Nebyla. Dostal jsem soft erotický mix s trochou asijského humoru, který bohužel nebyl tak výrazný a agresivní jak bych si přál. Celkově na mě film působil docela zmateně a za mě jen za 1 hvězdu.  20% --- 2/10 IMDb

The Rapeman (1994) (seriál)

Přečetl jsem si o čem je toto dílo a řekl jsi to musím vidět. A verdikt?  Tohle je prostě Rapeman co dělá svojí práci a ono to překvapivě není špatný má to děj a dokáže pobavit ( třeba mrakodrap) jasně příběh je zvrácený, ale i tak je to dobře utracená hodina. 55% --- 5/10 IMDb

Black Widow (2021)

Moje neoblíbenější herečka co hraje postavu co mám rád ve svém sólo filmu. Co by se mohlo pokazit ?  Skoro všechno. Film měl určitě vzniknout o dost dřív tak o 5 let dříve to byla Scarlet na vrcholu. Dále Natasha Romanoff je člověk a i když vycvičený v perfektního zabijáka furt jen člověk. Ve filmu na mě působila jako někdo úplně jiný. Pokračujeme -- akce a souboje jsou vcelku fajn, ale po půlce filmu přišel až moc okatý digitální bordel, který mi do filmu prostě neseděl. Daleko radši bych si dal nějaký poctiví špionský film s jednoduchou akcí. A nakonec kapitola Taskmaster ten byl ve filmu nevyužitý a vlastně totálně zbytečný + ještě zbytečně ********.  Nebudu ale jen negativní, protože Florence Pugh a Scarlett byly povedená dvojka a Harbour v jeho roli pobavil a to je vlastně to nesmutnější v akčním filmu byla za mě nejvíce podařená humorná stránka. Velké zklamaní a jen za 3 hvězdy .. 50% ---- 5/10 IMDb

Sky Sharks (2020)

Přestřelená zábavná jízda plná skvělého gore perfektních masek a nechybí ani nahota.  Tahle kombinace mi často sedne a Sky Sharks je přesně ten případ takže já si tu odložím 4 hvězdy a doufám,že se dočkám nejen dalšího dílu ale rozhodně jsem zvědavý co jiného dokáže Marc Fahse.  80% ---- 8/10 IMDb .

Armáda mrtvých (2021)

Pouštěl jsem si AotD s jasnou představou co chci a možná proto nejsem vůbec zklamaný. Úvodní otvírací scény jsou naprosto perfektní a já si opravdu chrochtal blahem. Poté přijde dostatečně zábavný střed s přípravou a průběhem plánu. Dále se nám ukážou pořádně postavy u kterých mě překvapivě žádná nesrala. Nejsem sice moc fanda inteligentních zombie, ale překousnul jsem to. No a nakonec finále, které sice mělo svoje mouchy (ano koukám na tebe scéno s helikoptérou) ale já se prostě bavil. Stačí vypnou a film už se postará o zábavu.  75% --- 7/10 IMDb

Alone in the Dead of Night (2015) odpad!

Proč jsem to měl tohle seznamu chci vidět opravdu netuším.  Nechce se mi věřit,že tohle je opravdu regulérní film a né  práce 3 lidí co měly volný pátek, kameru a řekli si,že natočí horor.  Příšerná kamera příšerní neherci a děj o ničem snad jen jedna maska se povedla,ale ani ta nezachrání film od odpadu. 5% --- 1/10 IMDb