Titan (2021)

Ze začátku mě Titan i bavil a já si říkal, že tohle bude další divný, šílený a krvavý film, který je zábavný. ALE! Najednou moje nadšení začalo opadat a já se nudil a jen si říkal že mě to nebaví. Těžko říct kde se to zlomilo a proč. Možná jsem prostě neměl přeci jen náladu na tenhle wtf film. Nakonec tedy jen za 2 hvězdy, ale jedno se filmu musí nechat scéna s autem je fakt šílená a zábavná a má velký podíl na celé jedné hvězdě.  35% --- 3/10 IMDb

Čotto kawaii aian meiden (2014)

Romantické drama ze školy na japonský způsob, takže divný příběh s BDSM klubem, pěkné herečky a plno nahoty.  A ono se na to nakonec fakt dobře koukalo. Jasně bylo to celé takové divné, ale já byl opravdu zvědavý jak se to celé zakončí.  Překvapení a za mě solidní 3 hvězdy.  60% -- 6/10 IMDb

The Resonator: Miskatonic U (2021)

Musím se přiznat,že nejsem nějaký velký fanda H.P. Lovecrafta a k tomuhle filmu jsem se dostal vlastně náhodou,protože když jsem v roce 2020 narazil na to že se to chystá docela mě to zaujalo. A výsledek? Levná divná šílenost u které se nemůžu zbavit dojmu, že je to jen pilot k seriálu. Dám sice 3 hvězdy,ale jen proto,že je to prostě divná šílenost s průměrnýma efekty a jednou fajn maskou a já mám tyhle filmy rád. 50% -- 5/10 IMDb

Bokusacu tenši Dokuro-čan (2005) (seriál)

Kdykoliv jsi vzpomenu na Bokusatsu tenshi Dokuro-chan tak se pousměju, protože tohle byla totiž opravdu zábavná jízda, která snad musí rozesmát každého diváka. O příběhu se nebudu nějak rozepisovat, protože si stačí přečíst obsah. Tuhle srandu opravdu doporučuji, ale přidám i varování, že nejméně týden po zhlédnutí si budete furt zpívat. 100%  (Skoro stejný komentář byl psán v roce 2012 a je u profilu první série. )

Hobit (1966)

Ehm ... Co napsat.. Celé tohle dílo vystihují tyto tři písmenka. WTF.. Tohle se prostě nedá popsat tohle se musí vidět.

Resident Evil: Raccoon City (2021) odpad!

Ale jo tohle bylo podařené na to, že to je jen amatérský fanouškovský film. Počkat ? Tohle je jako opravdu normální film co šel do kin ? Jako opravdový režisér a herci co prošly castingem atd. ?  aha tak tedy znovu ....... Tohle je opravdu velký průser! Příšerné obsazení, které mi fakt kazilo celý film a ono to prostě i vypadá špatně. Já ani nevím co mám vlastně napsat, protože tohle bylo prostě špatné a teď už jen doufat, že tenhle odpad se zapomene a dočkáme se úplně nového RE filmu.  10% ---1/10 IMDb

Psycho Goreman (2020)

Začnu tím co se mi líbilo. Musím zmínit opravdu skvělé masky ,podařené gore a jednoduchý fajn příběh. To je ale vše, protože celý film sráží postavy. Rodiče byly sice dementní, ale daly by se vydržet to co se, ale nedá vydržet je ta malá tupá kráva ve filmu na mě působí už od pohledu jako hrozná **** a celé sledování mi jen kazila.  40% --- 4/10 IMDb

Kristen (2015)

Za málo peněz opravdu hodně skvělé husté atmosféry. Při sledování filmu po jedné hodině ráno v naprosté tmě jsem si Kristen opravdu užíval. Nic víc netřeba psát.  75% --- 7/10 IMDb

V/H/S/94 (2021)

Hodím sem komentář ve stejném stylu jako k předešlým filmům ze série VHS. Storm Drain : Příběh o městské legendě Ratmanovi mě bavil a určitě k tomu přispělo i skvěle vybrané prostředí kanalizace. Za mě zábavné s fajn závěrem. 78% Empty Wake : Stejně jako u předchozí části znovu dobře zvolené prostředí, protože pohřební ustav a ještě ve špatném počasí je super.  Celkově fajn atmosféra s podařeným finále a nevadil mi ani pomalejší rozjezd příběhu. 75% The Subject : Timo znovu ukázal že on prostě umí. Hodně mi to připomnělo Frankenstein's Army (013).  Jednoduše prostě skvělá gore šílenost. 85% Terror : Přiznám se, že tahle povídka mě moc nebavila a i když finále bylo fajn stejně to o moc nevylepšilo. 50% Holly Hell : Povídka rozprostřená do celého filmu, která mě fakt hodně bavila a to hlavně i díky tomu jakým stylem byl natočena. Finále pěkně zakončilo nejen příběh samotný ,ale i celý film.. 85% Celkové hodnoceí : Po té hrůze z roku 2014 neskutečné zlepšení a další skvělý dílek do VHS série a já chci určitě další.  75% -- 7/10 IMDb

Modrá až na kost (2021) (seriál)

První co musím napsat je to, že písnička My Name (Feat. Swervy, Jeminn) je něco úžasného a já si užíval extra každou scénu kde hrála. Musím také zmínit, že v celém seriálu nebyla postava co by mi vadila. Hlavní hrdinka v podání Han So-hee byla super a přál jsem jí její pomstu. Pozadu nezůstal ani Hee-soon Park jeho postava je pro mě nejlepší v seriálu opravdu skvěle zahráno. Tohle je prostě další skvělá asie s příběhem o pomstě, podařeným a překvapivým zvratem a super akcí kde se nešetří na krvi a to mě prostě baví.  83% --- 8/10 IMDb