Turist (2021)

Dobry film, svizne tempo, bez nadsazok. Takto nejak to mohlo naozaj vyzerat v reale

Jumanji: Další level (2019) odpad!

Ten film som nepochopil...ziadna zapletka, ani naznak logiky, ani komedia, ani akcny film ani drama. Len trochu propagandy na multi(ne)kulturu a to je asi tak vsetko. Polepene krizom krazom, jednoitka bol beckovy film ale tymto sa potopili az dno. Ale zrejme to odraza mentalne schopnosti sucasnych divakov ked pozeram na tie hodnotenia. Otrasne nieco...

Donbas (2018) odpad!

Nechutna, primitivna demagogia...ale co cakat ak film o konflikte natoci jedna zo stran konfliktu. A zrovna ta ktora ho vyvolala, skorumpvana, fasisticka vlada z Kyjeva. Bohuzial v tejto dobe sa tocia uz len filmy s politickou agitkou, "multikulturne" a propagujuce zvratenosti. Na tomto filme je pravdive alebo za pozornost stojace len to ze sa to odohrava na Ukrajine.

Světový řád (2015)

Tento film by si mal povinne pozriet kazdy kto je cely zivot pod vplyvom zapadnej propagandy. Tento film ukazuje iny pohlad na svet a udalosti, z mojho pohladu ten pravdivy, kazdy ale nech rozmysla a posudi sam. Bohuzial taketo filmy sa k nam casto a ani lahko nedostanu pretoze tu nie je sloboda a taketo informacie su pre vladnucu mafiu extra nebezpecne.

Krym - cesta domů (2015) (TV film)

Kto chce mat viac informacii a pravdivejsich nez z nasich medii nech si to urcite pozrie. Je otrasne co sa deje v nasej dobe a kde az su schopne rozne zapadne bandy zajst.

Prezident (2015)

Dokument ktory stoji za pozretie, odhaluje mnohe veci ktore neboli zname a priblizuje katastrofalny stva v Rusku pred prichodom Putina. Je neuveritelne co dokazal jeden clovek v rozvratenom state, obklopeny nepriatelskymi bandami. Je to samozrejme statny dokument a mnohi budu hovorit o propagande, ovsem pravda je taka ze pozitivne vysledky vlady Putina su hmatatelne a jednoznacne, nikto ich nemoze popriet. Film je dlhy, ale urcite sa tie udalosti nedali spracovat na nejakom kratkometraznom komikse. Jedna sa o mimoriadne dolezite udalosti pre cele ludstvo. Takze kludne by som prijal aj dlhsi film alebo viac dielov koli aspon zakladnemu prehladu kedze z medii sa nic pravdive nedozvieme. Dalsi film plny zaujimavych a hrozivych detailov je "Krym, cesta domov".

Sedm statečných (2016)

Priserna multikulturna zlatanina, neuveritelne ako ma niekto tolko drzosti takto sprznit filmovu legendu.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Pre fanusikov sci fi je to fajn film plny efektov a znamych tvari. Ovsem a bohuzial oproti predchadzajucim dielom je pribeh a zapletka absolutne tupa, nelogicka s x chybami. Z filmu vyplynie ze zo stroskotanej lode Krola prezili nakoniec len traja ludia ale pri napadnuti lode federacie ich bolo kopec, zloduch zabudol kde pristal so svojou lodou takze staci kamuflaz od tej "belosky" aby ju nenasiel, uplne podivne motivy zloduchov, cele divne a zle. A to nehovorim o tom ako sa nasla motorka na palube a dalsie....Ale v konecnom dosledku ak odignorujeme pribeh dalo sa to pozerat kedze nie je moc podobnych scifilmov na ktore by sa clovek mohol tesit. Kazdopadne scenarista by mal dostat vypoved na minutu aj ked je mozne ze uz trosku tupe zapadne publikum take veci ako je logika neriesi.

Povinnost a čest (2012)

Nie je to prekvapivo film plny patosu, potlesku a prave od kadernika odidenych hercov s priteplenym vyrazom v tvari. Je to film kde hraju amateri a ich herectvo dosahuje uroven sucasnych slovenskych hercov...teda ze si vedia zapamatat text. Na druhej strane ale je to dost doveryhodne vykreslena praca specialnych jednotiek bez prikraslovania....so stratami a realnym bojom. Vo filme je viacero akcnych scen ktore vyzeraju presne tak ako to zrejme v skutocnosti prebieha a nie je to nejaka disneovka kde traja fesaci vystrielaju pol kontinentu. Co je ovsem najviac sokujuce a co je zrejme aj dovod ze tento film sa nedockal ani cz/sk prekladu je zapletka. A v tej vystupuje zid, paserak drog, zbrani a dodavatel moslimskych teroristov. Dalsia fajn postava je cecensky terorista a ukrajinsky gangster co vyraba a predava zbrane teroristom. Az som sa musel pozriet ci je to naozaj americky film kedze sa tam spomenuli vsetci aktualni vagabundi. Kazdopadne film stoji za pozretie, o herecke vykony tu nejak nejde...je to skor dobre spraveny dokument s dobre spracovanymi akcnymi scenami, exterier od dzungle, ocean, pust az do mexika a dokaze vtiahnut do deja pretoze mate pocit ze takto nejak to asi bude. A hlavne sa na konci netlieska.