Fontána (2006)

Koukali jsme všichni na stejný film? Já teda viděla něco tak nudného a nelogickýho, že nechápu, kde se vzalo tohle hodnocení..

Záhada Blair Witch 2 (2000) odpad!

Bože, proč?!.. Proč jsi mě nechal podlehnout pokušení zapnout TOTO?! Hrůza největší..

Lovci dinosaurů (2005) odpad!

Důkaz, že nejsem dinosauří maniak a že ne všechno, v čem jsou se mi líbí.. Tohle bylo naprosto příšerný.. A navíc tam ani nebyli pořádní dinosauři.. :/

Z pekla štěstí 2 (2001) odpad!

Zase ta uječená Kuklová.. Jak já ji nesnáším.. Naštěstí to nebyl dobrej film, takže mi ho nemohla zkazit.. Aneb Troška opět "nezklamal"

Antikrist (2009) odpad!

Asi mi něco uniklo.. Připadalo mi to jako zhovadilost nejvyššího kalibru.. Natočit defakto hodně špatný porno a snažit se to kompenzovat rádoby uměleckými obrazy, to je fakt hodně laciný.. Drahý Willieme, do čeho ses to nechal namočit?..

Disaster Movie (2008) odpad!

To jsem se zas nechala k něčemu ukecat.. Méně náročná (nenáročná) kamarádka byla naprosto spokojená, já naprosto znechucená.. Žádný vtip, jen kotel sexuálních narážek.. :/

Věc: Počátek (2011)

Kdybych neviděla " původní" věc a toto bych hodnotila jako samostatný film, dala bych klidně 3-4*.. Ale takhle ne.. Není to nic jiného než téměř do scény obšhlehnutý původní film, akorát s jinými herci a s daleka ne tak dobrou atmosférou.. Všechno, co se mi předtím líbilo, tady někdo zkazil.. Nedostalo se mi žádného vysvětlení, v které jsem dufala.. Takže se spokojím s Carpentrem a budu předstírat, že toto neexistuje.. :D

Autopsy (2008)

Nebylo to špatný.. Semtam nějaká slušná krvavá čuňačinka, hlavní hrdinka taky v pohodě, dokonce si vzala zbraň, kdykoliv měla možnost, a to ji šlechtí.. Nelituji toho, že jsem to zkoukla.. :) ( slušných 50%)

Závrať (2009)

Už dlouho se mi nestalo, že bych se u filmu fakt bála a nemohla po něm spát.. Kdyby se všichni nechovali jak debílci, uvažovala bych ještě o jedné * navíc.. A navíc jsem si připsala další místo na svůj seznam míst, kam nikdy nevkročím aneb viděla jsem moc hororů na to, abych tam šla.. :D

Čelisti (1975)

Díky Čelistem jsem si zamilovala žraloky.. Na tu dobu výborně natočené, skvělá atmoška, příjemné obsazení.. Nemám co vytknout.. :)