Twilight sága: Zatmění (2010)

Třetí díl je lepší, napínavější, více akčnější, ale jinak vše při starém. Pořád stejně otravně dlouhý. První půl hodinu jsem se nudil tedy fest. Ale poté jsem se do děje celkem ponořil. A závěrečná půl hodina se mi celkem líbila. Souboje upírů a vlkodlaků. Oproti druhému dílu je to určitě lepší a méně nudnější. V podstatě byla jen nudná první půl hodina. Ale jednička pořád překonána nebyla. Tak jsem zvědavý, zdali poslední dva díly vylepší reputaci. Ale pochybuji :-D 45%

Red 2 (2013)

Tak jako v jedničce celkem zábavná důchodová oddychovka s bomba hereckým obsazením. Na Expendables to ale pořád zdaleka nemá. 60%

Ve vlnách (2013)

Celkem dobré sportovní drama. Ale už bylo natočených plno mnohem lepší konkurentů, takže by bylo nespravedlivé, kdybych dal vetší hodnocení. 55%

Mrtvý sníh (2009)

Dobrá hororová zábava s odpornými zombíci a slušným masakrem :-D Prostě celkem pohodový film. 60% PS: Těším se na dvojku :-)

Bahno z Mississippi (2012)

Výborné drama se skvělým výživným příběhem a sympatickým hereckým obsazením. Především Matthew McConaughey je borec a především zde! Hraje tu moc dobře. 80%

Londýnský gangster (2010)

Fajn gangsterka se skvělým Colinem Farrellem. Ale, že by se jednalo o nějakou extra povedenou, tak to určitě ne. Takové průměrné na jedno shlédnutí. 50%

Pevné pouto (2009)

Pevné pouto se Peterovi Jacksonovi velmi povedlo! Zaujal mě velmi dobře udělaný a zajímavý trochu fantasy příběh. A měl jsem před projekcí trochu strach z těch 135 minut. Ale pak se nakonec ukázalo, že strach byl zbytečný, neboť těch 135 minut uteklo jako voda! A navíc ještě musím pochválit dobrý hereckým výkon mého oblíbeného herce Marka Wahlberga a celé jeho "rodině". 75%

Nebezpečné hry (1998)

Dobrý thriller s dobrým hereckým obsazením. 55%

Spring Breakers (2012)

Yeahh " Spring Breakers" ! Je úžasný film, který především láká svým perfektním audiovizuálem, letní zábavou, pařbami, nahotou a neonovou estetikou. Je to moderní film, který působí velmi cool, dnešní době ! Jenom James Franco se mi tam moc nelíbil, neboť na gangstera se moc nehodí. Jinak je to prostě nejdivočejší jarní jízda, kterou jsem kdy viděl! 75%