Jistě, pane premiére - Gentlemanská dohoda (2013) (epizoda)

V tomto díle bylo až příliš cítit, jak si jdou hlavní postavy po krku. Jedno vydírání proti druhému není zase až taková legrace, jak si asi autoři myslí.

Jistě, pane premiére - Pohár jedu (2013) (epizoda)

Už jsem to asi pochopil. Na novou inkarnaci seriálu je potřeba se koukat jako na karikaturu. Pak to začne být o chlup zábavnější. Premiér vše drží pevně v rukou až do posledního záběru, kdy se to tak trochu sesype. A projev před ministrem Kumranistánu byl perfektně blbý :)

Hvězdná brána: Atlantida - Dvojník (2007) (epizoda)

Další zcela neoriginální epizoda - jde téměř o stejný děj jako v SG-1 S01E06. Krystal, kterého se dotkne člen posádky a začne zlobit.  A bohužel mu padla za oběť další doktorka :(

Hvězdná brána: Atlantida - Shledání (2007) (epizoda)

Stejný příběh po stopadesáté - setkání s přáteli z minulosti, ze kterých se vyklubou zrádci. Bylo to průhledné jako sklo a závěr (hlavně podříznutí) byl fakt debilní. Jednu hvězdičku přidávám za Rononův zkrvavený obličej a větu "Nebylo toho zabíjení už dost?".

Hvězdná brána: Atlantida - Msta (2007) (epizoda)

Nápad zajímavý, provedení velmi slušné. Bohužel v poslední pětiminutovce jsou hmyzáci nějací slabí a díky tomu se zase všem podaří uniknout. Tentokrát to mohlo být mnohem dramatičtější.