Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Nemal som veľké očakávania, predsa len sa to v USA sitkomami len hemží a vychádzhjú ako na bežiacom páse. Toto ma ale príjemne prekvapilo (zatiaľ dva diely uvidím, či potom nezmením rozhodnutie). Myslím, že policajné prostredie v komediálnom seriály som ešte nevideľ, aj vtipy sú zatiaľ neošúchané a Samberg mi tam prekvapivo dosť sedí...uvdiíme ako sa vyvynie...

Lásky čas (2013) odpad!

Najskôr by som sa rád vyjadril, že romantické komédie si veľmi rád pozriem. Bohužiaľ, túto už nikdy, vlastne som ju ani celú nedopozeral. V prvom rade, hlavná postava ,,nesympatický Ír,, na ktorého som sa nedokázal pozerať, inak proti Írom nič nemám :D V druhom to bolo úplne nelogicky používané cestovanie v čase ,,nesympatickým Írom, ktorého logika bola úplne mimo. Vlastne žiadnu to nemalo. Nie nehľadám logiku v podobných žánroch ani realitu ale keď sa to hrá na veľký film a je to od začiatku presýtené nelogickým uvažovaním a debilizmom postáv tak áno to ma vytáča. Ešte by som prešiel k takzvanej ,,komédií,,. Bohužiaľ mi tam nič vtipné neprišlo. Film bol nudný a po celý čas ma iba rozčuľoval, naozaj neviem, či som mal iba zlý deň alebo čím to bolo. O to viac ma to naštvalo keď som tu našiel 83% ....Odpad...Vďaka bohu za verbala a jeho jednu hviezdu.

Odsouzeni zemřít (2006)

Keď som sa prvý krát dopočul o čom má byť film bol som nadšený nápadom a tak sa stalo, že som od filmu aj mnoho očakával. To som bohužiaľ ale nedostal. Poďme k tomu čo som dostal. Trápne a úplne zbytočné flashbacky. Až príliš veľa náhod, nelogických a divných vecí na jeden film. Smrte ako z nezvratného osudu :D *Spoiler* Keď sa na konci schyľovalo ku tomu, že to nikto neprežil, začal som sa tešiť, že film predsa len prekvapí. Bohužiaľ neprekvapil. :D

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Výborná komédia, skvele som sa zabavil. Čo veľmi oceňujem na tomto filme, je konečne nejaký nový i keď nie veľmi reálny nápad a tiež dobrý a hlavne neotrepaný humor. Konečne komédia po ktorej vzhliadnutí som si nemusel povedať, že polovicu fórov som už niekde videľ.

Temný rytíř povstal (2012)

Nolan stále dokazuje, že vie točiť filmy. Myslím, že nič iné nikdo ani nečakal. Epické zavŕšenie triológie, ako vždy výborní herci, kvalitná hudba, príbeh ktorý uchváti. Hlavne neprehnané s počítačovými efektami, čo pridávalo na reálnosti celého filmu. Na záver obrovská skupinová bitka, jedna z najvačších čo som vo filme videľ, samozrejme bez dokresľovania počítačom.

Chuť znovu žít (2012)

Veľmi obľubujem podobné filmy. Dalo by sa povedať, že je to jednoduchý film, celkom pomaly plynúci v ktorom sa nič také podstatné nedeje ale na druhú stranu dokáže uchvátiť. Uchvátiť, krásnym príbehom, postavami ktoré som si okamžite zamiloval (výborný Freeman a jeho skoro ,,One man show,,) a občas veľmi dobre miereným a skvele načasovaným humor. Po vzhliadnutí proste naplnený dobrou náladou.