REC (2007)

Cože? Překvapuje mě, že má tento "horror" tolik procent. Vždyť se tam nic neděje a jediná akce a moment překvapení nastává ke konci. Celkově bych mohla říct, že od opravdu nudného začátku se to tak o 10% zvedá, ale to nic moc nemění, spíše naopak. Jako hororového fanouška mě to docela zklamalo. Dávám jednu hvězdičku za uhozenost. Docela jsem se pobavila, je to dost absurdní.

Výměna manželek USA (2004) (pořad)

Jednou jsem tak přišla domů dříve a nevěděla, co mám dělat. Udělala jsem si večeři, zapnula televizi a najednou mě vyděsil křik. Nějaké dvě ženy na sebe hrozně ječely. Co to je? Výměna manželek v USA. Z Náhodné podívané se stala oblíbená zábava. Je to tisíckrát lepší, než ta naše ubohá česká náhražka. Ve státech mají hold z čeho vybírat, takže se to v seriálu extrémy jen hemží. Opravte mě, jestli tam někdy byla nějaká normální rodina? :)

8 MM (1999)

Příběh byl docela poutavý. Bylo zde úžasně znázorněno to otřesné a zvrhlé prostředí podsvětí tvrdého, nelegálního porna. Nicméně, je to asi jen mnou, ale přišlo mě, že tam šlo jen o tu tvrdost. Upřímně jsem se trochu nudila.

Pretty Dirty Secrets (2012) (seriál)

Některá tajemství se osvětlila, některá přibyla...alespoň jsem se při pauze měla na minutu na co dívat :)

Hledání Země Nezemě (2004)

Musím se přiznat, že jsem brečela jako želva,což se mi normálně nestává :) Jinak velmi krásně udělané to prolínání země-nezemě (vůbec to nemate, jako v jiných filmech). A také doporučuji pro opravdové ocenění nejprve shlédnout divadelní hru Peter Pan.

Hostitel (2013)

Uznávám, že pro ty, kdo nečetly nejprve knihu může být film mírně matoucí, proto doporučuji neprve knihu = super zážitek :) O 100% lepší zpracování, než celá sága stmívání. I když mi interiér jeskyně přišel velmi nerealistický, dávám 4 hvězdy :D Na večer s kamarády velmi dobrý film :)

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Po dlouhé době jsem opět hledala nějaký nový seriál, když mi najednou do klína spadly první dvě řady těchto krásek. Řekla jsem si, že za zkoušku to stojí a hned po prvním díle jsem tomu propadla. Fakticky. Nejenže má tento úlovek skvělí příběh, i obsazení a styl oblékání a celkový styl pojetí knižní předlohy se sem perfektně hodí. Bohužel v průběhu třetí série mě trošičku zarazil příběh, ale na hodnocení to u mě neubralo.Tento seriál ocení spíše teenageři.

Méďa (2012)

Podle doporučení mých přátel jsem se těšila na kvalitní, vtipnou komedii a dostalo se mi jen další řadové americké sr-čky. Námět byl ovšem velmi dobrý a dal by se krásně zpracovat, ale tohle provedení mi opravdu nesedlo. Né, že bych nenáviděla vtipy o sexu a hulení a tak podobně (to že jsem byla nadšená například z Prciček, nebo Zahulíme uvidíme to dokazuje), ale tohle mě přišlo v určitých chvílích jako trapnost nad trapnost. Dávám ovšem dvě hvězdy, protože nějaké scénky, třeba jako píseň "hromřích bratří" vcelku ušla. Průměrný film.

Blbouni (1996)

Když jsem se na tento film dívala před 10ti lety,přišlo mi to jako skvělá komedie. Na našem video to běželo téměř denně a páska kazety se nezastavila,ale nyní...Trapné...hold se to na tuto dobu již nehodí :)

Pokémon Apokélypse (2010)

Když odeberu hzvězdu za špatně udělané pokémony (zejména Pikachu), tak je tenhle "film" super :D Bylo by zajímavé ho vidět celý :)