Tamako Market (2013) (seriál)

Celkom v pohode milý kúsok, až na tú ukecanú operenú vypasenú diznyjovskú polocyber-skorosliepku, ktorá akurát tak ničila to originál japonské čo mám na anime rád.

RDG: Red Data Girl (2013) (seriál)

Pochopiť iných môže byť ťažké. Pochopiť seba ešte ťažšie.

Namiučigiwa no Muromi-san (2013) (seriál)

Obsahovo nič extra, ale vďaka uletenosti námetu a krátkej stopáži nie je problém dopozerať do konca. Muromi má dosť zaujímavú povahu :-).

Working!! - Working'!! (2011) (série)

Naozaj sa to nejako zaseklo. Niežeby som sa občas nepobavil, ale vyzerá to, akoby si autori šetrili finále na neskôr. Len aby sme sa dočkali.

Working!! - Season 1 (2010) (série)

Neviem či by som sa Wagnaria šiel najesť, ale nakukol by som určite. Pretože tento podnik má nezameniteľnú atmosféru. Cítil som sa tam ako doma ;-). PS: Keď je raz slečna kawaii, tak je skrátka kawaii, aj keď holou rukou dokáže zbúrať múr. O tom skrátka nemienim diskutovať :-).

Kigeki (2002)

Pôsobivé áno. Ale čo si mám z toho zapamätať?

Little Witch Academia (2013)

Pekné, zabavil som sa, milá rozprávočka. Celovečerný film bez zbytočných scén :-).

Death Billiards (2013)

Vlastne som sa dozvedel len to, že sa nič nemôžem dozvedieť. A to nie je príliš veľa.

Arve Rezzle (2013)

Ako intro k seriálu by to bolo výborné. Keby sa im podarilo udržať nasadené tempo, hmm, to by ozaj bolo čosi. Zostáva len dúfať, že sa niekto toho námetu ujme.

Zahrada slov (2013)

Výborne to vyzeralo, ale troška menej to chutilo. Záver, od ktorého som čakal najviac nič nové nepriniesol, čo ma dosť sklamalo. Potitulkový dezert síce na poslednú chvíľu ako tak zachránil celkový dojem, lenže emócie sa medzitým stihli rozplynúť do stratena a tak ľutujem, že to neskončilo o 34:35. To by bola veľmi pekná záverečná scéna.