Drtivý dopad (1998)

Nefunkční postavy, ale jinak se to dá vidět.

Expanze (2015) (seriál)

Překvapení jako asteroid! První tři série v šíleném tempu vypráví vesmírnou oddyseu Holdena a jeho party, která léta tam a zpátky soustavou a jako nákazu šíří mezi lidmi dobro, altruismus a optimismus. Soustavné klima blížící se války nabírá postupně na obrátkách a v půlce třetí série je všechno vygradováno. No ale pak je 4. Série a pod amazonem spadne řetěz a děj se zacyklí na jedné planetě. Doufám že season 5. Vrátí seriálu koule!

Seventh Moon (2008)

Ojojoj, to je průser. Jako rozhlasová hra dobrý, ale k filmu je třeba obraz.

Dva papežové (2019)

Dobrá dialogovka, chytře maskující informační prázdnotu. Proč ne - aby to fungovalo univerzálně, nedá se rozhodovat univerzálie.

I Am Fighter (2020) (pořad)

Chléb a hry jdou mimo mě, ale tohle jsem zahlédl v TV a nechci to úplně zatracovat. Jsou tam lidi, který jsou evidentně od řemesla a myslím, že jsem tam ani neviděl nějakýho nevtipnýho moderátora. Pokud to zůstane krátké a úderné, tak to nemusí bejt úplná hovadina. Tak uvidíme, jak to tady zacloumá.

Králíček Jojo (2019) odpad!

Prdel ze třetí říše je dobrá pro nedonošence. Věta stejně vtipná a trefná jako tenhle film.

Na nože (2019)

Slabý prostředek - čekání na haldu - se vyplatí tak napůl, ale díky tomu, že je to taková odlehčená blbina, je film zábava. Mezi 3 -4*

Mandalorian (2019) (seriál)

Tak tady máme neskutečně civilní podívanou, která nečekaně dobře rozvíjí svět a strašně zběsile sype jeden kult za druhým. Dá se toho napsat spousta, jen vypíchnu kultovní storybordy v titulcích. To je strašná mrda.