Ad Astra (2019)

Jsem rád, že se najdou prachy na sci fi, ale nejsem rád, že to dopadá takhle.

See (2019) (seriál)

Takhle vypadá ambiciózní seriál za hodně peněz, kterej sice splňuje všechno co by měl, ale lahodně k tomu přidává trochu esence z vodního světa a nějak to prostě nemá ty "fuck yeah!" momenty, který by to pozvedly z bídy post apo průměru. Jo a zjistil jsem, že slepý lidí evidentně snesou hrozně pobodání.

Zaklínač (2019) (seriál)

Zvedám na 5* pár dní po shlédnutí mi stále hraje ústřední bardova píseň v hlavě a dává mi pocit fantasy světa. Paráda

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Duologie zakončena. Závěrečný díl okázale ignoruje a někdy i neguje osmičku a vůbec mi to nevadí. Tempo je vražedné a akce se skládá na další akci. Je vidět, že chybí základ prostředního dílu trilogie, který nijak nebudoval charaktery a vztahy postav. Tak se to muselo stihnout všechno tady. Jako kdybych do toho šel s nějakým extra hypem, tak bych byl asi zklamán, takhle jsem rád, že to nakonec skončilo celkem důstojně a hlavně zábavně (ve smyslu, že jsem se v kině nenudil).

Noční bouře (2019) odpad!

Na film se dívejte, pokud jste buď neviděli v posledních letech Cage v nějaký podobný věci - a že jich je, nebo pokud prostě zbožňujete jeho tragické pokusy o herectví. Snímek má pocitově tak 189 minut. Žánr neexistuje. Možná první hodinu myslíte, že to nakonec teda bude porno. Spoil, nebude.

Lynyrd Skynyrd: If I Leave Here Tomorrow (2018)

Hodně obyčejný dokument. Možná je to tím, že jsem prostě už mockrát viděl, jak je kapela "nejdivočejší ever". Můj challenge byl: místo dvou názvů písniček umět po skončení dokumentu alespoň 5. Vybavím si 4.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Pohodová podívaná, pointa sebe vykrádání a celkově jsem cekal tedy víc.

Bez vědomí (2019) (seriál)

Těžká televiznost. Doslovný jak troška. Zatím žádná sláva.

No One Saw a Thing (2019) (seriál)

FUENTEOVEJUNA po americku.Zajímavý případ, o kterém jsem nikdy neslyšel. Ona je to taková lokální událost v buranově, která trochu přerostla, ale zas ne tak, aby byla klíčovou události čehokoliv. O to lépe, že o ní vznikl seriál. Ale. Už při prvním dílu je ale jasné, že materiálu ve skutečnosti není na seriál. Po třech dílech vypnuto s tím, že námět je fajn, ale opakuje se napříč epizodami stále dokola. Doporučuji alespoň pilot, a pak podle chuti.