Slunce, seno a pár facek (1989)

Pro mě nejlepší díl ze série, který má nejvíce vtipů a závěrečnou hromadnou bitku :-)

Sorry to Bother You (2018)

Tak bacha, podle traileru jsem čekal art v černém podání Dostanu tě, syčáku nebo x dalších normálních černošských komedií. Sorry to Bother You má originální myšlenku, ze které se nakonec vyklube scifárna jako kůň :-) Není to pro každého a je to prostě buď a nebo. Buď se to líbí a nebo to člověk vypne a je totálně nasraný, že dostal nechápavou haluz :-)

Alfa (2018)

Tak nakonec se mi Alfa líbilo. Čekal jsem dětskou jistotu a dostal jsem dobrodružné drama, které mě bavilo od začátku do konce. Párkrát jsem se i zasmál :-)

22. míle (2018)

Jo, nechtěl jsem drama o zásilce, ale akční nátěr, který přišel, takže jsem z další spolupráce Peter Berg + Mark Wahlberg spokojený. Hodně se ve filmu mluví po špiónsky, což pokud baví, tak není už co řešit. Iko Uwais předvádí to, co každý čeká a další zúčasnění John Malkovich, Lauren Cohan, Ronda Rousey... paráda.

Statečné srdce (1995)

SVOBODA! To si zařvu každý fajront v práci. Nemám, co víc dodat. Divák sedí zařezaný v křesle a hltá každou vteřinu. Je to dokonalé, krvavé, plné emocí, neskutečně výborná hudba a Mel Gibson. SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST!!!