Noční hra (1989)

Kultovní VHS kriminálka, ve které Roy Scheider pátrá po nočním sériovém vrahovi, který má místo ruky hák :-)

Kat: Válečná zóna (2008)

Tak! Další Punisher, který se s ničím nesral a byl pořádně krvavý a akční! Mazec nálož, která má dokonce i dva nepříjemné záporáky Dominica Westa včele se svým bratrem magorem Dougem Hutchisonem :-) Lexi Alexander mile překvapila!

Kat (2004)

Pro mě zklamání. Možná jsem čekal až příliš moc :-( Thomas Jane jako Frank Castle mě v některých momentech zkrátka nedokázal přesvědčit. John Travolta mi připadal málo výrazný a Will Patton jako buzna? Co to kurva bylo?

Mstitel (1989)

Můj první viděný Punisher s tváří Dolpha Lundgrena, který jako bývalý policista přijde o svou rodinu a záhy bere spravedlnost do svých rukou a jde trestat všechny zlé. Parádní akce, která je skvěle nasnímána, dokonce jsem i po 25 letech měl možnost vidět prodlouženou verzi, panebože jak já si pomlaskával. Další moje srdcovka :-)

Modrá ocel (1990)

Krásná hra na kočku a myš. Jamie Lee Curtis v plné palbě, Ron Silver zahrál dokonale, Clancy Brown je nedůvěřivý a Kathryn Bigelow, to je pro mě režisérka, která zvládá nejen akci ale i dramatický či kriminální námět na výbornou. Pro mě kult a nikdy nezapomenu na paní z videopůjčovny, která na mě zavolala: "Mladíku, polož to zpátky do regálu, ten film není pro tebe určený!" Kdyby věděla, co všechno už jsem v té době viděl, tak mi to spíš doporučí :-D :-D :-D

Střihoruký Edward (1990)

Klasika a srdeční záležitost. Není třeba představovat. Kdo neviděl, musí vidět :-) Pro ty co viděli, ať se jdou ostříhat :-)

Zlaté dítě (1986)

Zábavná dobrodružná akční komedie, která pobaví a potěší. Samozřejmě, že člověk tuší, jak bude děj probíhat, ale pokud si vše jen užijete, dostanete prima zábavu :-) Eddie Murphy jak je u něj zvykem super a Charles Dance jako záporák taktéž :-)

Šimon a Matouš (1975)

Ty mě neznáš, ale až mě poznáš! :-D Pěkně nazvučené bitky, komediální situace a parádní hlavní dvojice :-)