Krotitelé duchů II (1989)

Pokračování, které mě bavilo stejně jako první díl. Z hlavního záporáka z obrazu šel strach :-)

Krotitelé duchů (1984)

Zábavná komedie o týmu lovců, kteří chtějí natrhnou duchům, monstrům a přízrakům řiť. Klasika klasik, kterou hrají neustále každý rok v televizi :-) Konečná procházka obřího monstra je památná :-)

Cindy (1984)

Zvláštní ale krásný pohádkový muzikál :-) Nic pro nelida, který nemá srdce.

Půlnoční samuraj (1995)

VHS klasika s Lamasem, která si drží vysokou laťku v akčních vodách. Pro mě srdeční záležitost, na kterou se po čase dívám rád znova.

Mutant: Probuzení (2007)

Jednička výborná, dvojka zklamání, trojka sračka a nakonec jsem tomuto dílu dal šanci a přesvědčil se o tom sám, že to bude o trochu lepší sračka, než je třetí sračka díl. Omlouvám se, ale některé série by možná nebylo na škodu nechat tak, jak jsou a vymyslet něco úplně nového.

Mutant 3 (2004) odpad!

Druhý díl bylo pro mě zklamáním, ale pořád měl nějakou částečnou úroveň, že se na to dalo dodívat do konce. U tohoto braku jsem byl tak nasraný, že jsem si řekl, že pokud vznikne další pokračování, půjde to obloukem kolem mě! :-(

Mutant 2 (1998)

Zklamání bylo veliké, na první díl to nemá po všech stránkách :-(

Mutant (1995)

Moje srdeční záležitost, která má spád, obsahuje brutální a krvavé erotické scény s mutantkou v podobě krásné Natashi Henstridgerové, také Michaela Madsena coby lovce společně s týmem, kde má každý svoji roli, aby vypátrali experiment na útěku. Jako malý jsem si vždycky myslel, že je to dvojka věci :-)

Ďábelský zabiják (1995)

Kriminální thriller, známý z videopůjčoven VHS pod názvem Ďábelský zabiják, ve kterém agentka FBI (Kim Delaney) pátrá po sériovém vrahovi (Tobin Bell), který si užívá její náklonnosti a hraje si s ní.

Vycvičen zabíjet (1996)

Zklamání, ale dokoukal jsem až do konce kvůli mému oblíbenci.