• Fantasy

Souboj Titánů (2010) odpad!

Tušila jsem průšvih, ale až takový?Dokoukala jsem s obtížemi. Původní Titáni byli poskvrněni

Tintinova dobrodružství (2011)

Zklamání. Řemeslně mistrovsky zvládnuté, ale příběh, postavy ... nic mě nezaujalo. A bohužel Tintin mi neskutečně lezl na nervy. Hvězdičky za formu a Filutu.

TACHO (2010) odpad!

Dávám odpad, ale vůbec ne proto, že má Landa holou hlavu a tak podobně. Landa je mi uplně jedno, ať je jakej je a dělá si, co chce, když se mě to netýká (v širším smyslu - jestli mi tu bude zakládat nějakej stát zlatýho draka, dostane do nosu). Jde mi o film. A ten je opravdu VELMI špatný. Scénář byl utrpení, režie je děsivá, herecké výkony jsou podprůměrné, i když si myslím, že z velké části je to vina právě scénáře a režie. Třeba kdyby měli pořádné vedení a režiséra, co ví, co chce, dopadlo by to lépe. A ta anglická partička?! WTF?!!!!!! Je mi to fakt líto, Landa má podle mě potenciál, svým způsobem je to zajímavej člověk, kterej, kdyby věděl jak na to, dostal do kolen nejednu dívčinu i chlapce. Líbí se mi, jak ho spoustu lidí nesnáší, to může být rozhodně komerční výhoda. Obávám se však, že skutečného a uvěřitelného drsňáckého filmu se v naší české hroudě nedočkáme.

Machete (2010)

Linka mezi parodií na béčko a béčkem je tenká. Tady to bohužel Rodri přeťápl a dotáhl to až na céčko. příšerné zklamání pro fanouška Planety teror a podobných vydařených chuťovek.

Dokonalý svět (2010) (seriál)

já se strašně bavila!!! odpočinek ve středu večer!úžasný a ráda vzpomínám:)

Expozitura (2009) (seriál)

První díl-pro mě velké zklamání. Předesílám, že jsem velký fanoušek všech stříleček a detektivek a nejsem žádný intelektuál:) Na tento počin jsem se strašně těšila, ale už od prvních záběrů Vágnerové jsem to chtěla vypnout. Tahle krásná květinka přeci nemůže hrát detektiva UOOZ!! Nebo dobře, krásná být může, ale Vágnerové to naprosto nesedí a je zcela nedůvěryhodná a nemá nic z ostřejší holky, kterou baví zbraně (scena u večeře mě prostě rozsekala). Prosím, snad to nebude hlavní postava napořád:( Jinak bohužel celé takové kostrbaté a směšné. Světlé momenty slizáka Maroše, Zedníček překvapil, Robert J. je k sežrání, jeho drsňáctví se mi líbí. určitě se podívám na další díly, přeci jen oceňuji, že se točí české detektivky, ale musím přiznat, že první řada Kriminálky Anděl mě chytla stokrát víc. Ta byla reálná, uvěřitelná. Tohle je směšné.

X-Men: První třída (2011)

Být to samostatný film, tak takové hodnocení nedám. Mám ale pro celou řadu x-menů slabost...Dělalo mi radost, že se odhaluje pozadí mnoha postav, které tak dlouho znám:-) Herci byli vybraní senzačně. Jednu hvězdičku strhávám za chybějícího wolverína. Těch pár vteřin nepočítám (i když stály za to). Už se těším na další díl!!

Já, legenda (2007)

Vynikající nápad, vynikající začátek, výborná atmosféra, co vás pohltí. Co mu hodně škodí jsou počítačoví mutanti, kteří vypadají jak figurky z videohry. Docela pěkně zvládnutý konec.

Kniha přežití (2010)

Apokalyptická vize docela slušně zvládnutá, tedy aspoň ze začátku, pak už je film jen horší, na biblické motivy jsem alergická,Denzel nemá co zachránit.