• Fantasy

Poslední metro (1980)

Tak především, vynikající herci. Všichni, nejen Deneuve a Gérard. Z Gérarda je dneska ožralý tlustý bonviván, tak bylo krásně nostalgické sledovat tohoto elegantního mladíka. Oceňuji, že ve filmu o 2WW není žádná přílišná tragedie, Truffaut balancuje dobře. BOhužel však pro mě je to příliš pomalé a nudné, holt jsem jiná generace.

Voda pro slony (2011)

Tolik procent?jako vážně? líbivé, bezkrevné, bez chemie mezi hlavními protagonisty...A Waltz nejspíš ve své jediné dokonalé poloze - hnusák.

Jedna ruka netleská (2003)

Není to pro každého a je to horší než Samotáři. Ale! výborně jsem se bavila v Macháčkově klasické poloze, Trojan překvapením dne, jeho žena parádní...tolik rovin v tom filmu najdete.. a můžu na to koukat pořád dokola.

Discopříběh (1987)

Nechápu odpad..vynikající Hrušínský,písně, co zlidověly, starosti, co mají všichni puberťáci. Zbožňuju tyhle starý filmy a nedám na ně dopustit.

Slídil (2007)

Je to divadelní hra a tak se na to má dívat.

Četník a četnice (1982)

Nechápu tak nízké hodnocení. Ale nejspíš nejsem objektivní... byl to můj první film s Funesem v deseti letech.

Čtyři hvězdičky (2006)

Jedna hvězdička, která patří Cluzetovi, díky kterému jsem tuto pitomost dokoukala.

Polisse (2011)

Vynikající mozaika z prostředí Brigade des mineurs (policejní útvar ochrany mladistvých). Tolik se toho za film stane, že si to člověk ani nestihne zapamatovat a přitom se autorka vyhla všem klišé, které se nabízejí. Tolik zajímavých nápadů, vynikajících výkonů herců - jak dospělých, tak dětí-, tolik slz a legrace jsem si moooooooc dlouho nikde neužila. Bravo!