• Fantasy

The Traveler (2010)

strašně trapná vyvražďovačka, která se vyžívá v nechutných záběrech plných latexu a červené barvy. Val Kilmer to skutečně nezachraňuje.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Parádní sranda!!Fórků mohlo být víc, sem tam to má hluché místo (strhávám hvězdičku), ale tak aspoň se netlačí na pilu. Moc se mi líbil mimozemšťan, jak působil s živými herci přirozeně, úplně jsem zapomněla, že je počítačově do(vy)tvořený. Odhalení Šéfové mě hodně pobavilo. Tahle britská komedie Vás pokaždé překvapí. Nekoukejte na trailer nebo Vám odhalí pár super legrácek

Hon na čarodějnice (2011)

Letní blockbuster s obloustlým Cagem, který mě docela bavil. příliš pc a fantasy efektů, které moc nemusím. zápletka jednoduchá a nepřekombinovaná, oceňuji, že žádné přílišné rochnění v nechutnostech, ke kterému téma přímo vybízí (nejspíš kvůli přístupnosti - je to pohádka ).

Líbáš jako Bůh (2009)

ta hvězdička patří Evě Holubové. jinak film nic moc. Magálová je mi šíleně nesympatická a obecně mě film nechytl. nejsem ta správná věková kategorie..hodnocení, jak tu někdo psal, že to je ála bakaláři sedí přesně.

Sunshine (2007)

Napínavý a zábavný sci-fi thriller s bombastickými záběry slunce...pořád mi bylo horko! Jen velká velká škoda toho zmršeného konce, který mi otrávil celý požitek z filmu.

Past (2010)

čekala jsem akčňák, pořádné vydírání apod, tak mě mile překvapilo, že tento film je Jiný. na druhou stranu mi hodně vadilo spousta mouder a žvatlání o Bohu....Herecké obsazení to zachraňuje, konec k uzoufání.

Mé druhé já (2007)

uuf, ještě teď mi běhá mráz po zádech! zajímavý thriller se senzační foster!

Stmívání (2008)

Také jsem to nečekala, ale nakonec jsme se přítelem odhodlali na tento skvost mrknout. Vzhledem k tomu, že jsem čekala šílenost, byla jsem připravená. Musím říct, že jsme se s přítelem skutečně pobavili a dokonce dokoukali, nebylo to tak hrozné, zpracování jímavé, člověk se zabaví, bohužel ty dlouhé prostoje s vyznáními Belle mě fakt mučili. Krásná kamera.Všechna čest Pattinsonovi, že ty nesmysly dokázal vyslovit před kamerou s vážnou tváří, je to teda Pan herec.:) je to taková mega reklama pro teens z červené knihovny, ale tak emo upíři jsou in už dloouho, moje první láska byl hrušínský ze svatba upírů, tak co! Ale jak říkám, mohlo být hůř!

Sanctum (2011)

Nečekala jsem nic extra a to se mi vyplatilo, nebyla jsem zklamaná. je to taková řekněme reálnější verze Pádu do tmy. Já tyhle filmy zbožňuju, hodně si u nich odpočinu, obecně mě baví filmy typu Deset malých černoušků (čtenáři Christie vědí).Takže oddechovka večer po práci s trochou napětí, sice tušíte konec od začátku, ale nevadí.