• Krátkometrážní

Mazel (2012)

K tomuto snímku bych řekl že je o nudném životě kulturisty,který žije s maminkou,ale časem pochopí že mu toto v životě nestačí a chce to změnit. Hlavní role kterou byl čtyřicetiletý kulturista Denis za celý film řekne opravdu málo většinou se to točí okolo slov (ano samozřejmě,ne,ne nechci a omlouvám se a možná ještě par krátkých dialogů :-) ),ale u tohoto filmu to není ani zas tak potřeba nějakých dlouhých dialogů.I přesto bych tento snímek hodnotil jako jistým způsobem zajímavý.

Zodiac (2007)

Zatím nejlepší snímek o sériovém vrahovy co jsem kdy viděl skvělé výkony herců a režiséra ani nemluvě.Tento snímek byl opravdu dokonalý,asi i proto že jeho režisér se snažil o co největší autentičnost.Film byl natáčen na opravdových místech činu a s vyšetřovateli,kteří v té době na tom pracovaly i s žijícím žurnalistou Robertem Graysmithem,který se na této rekonstrukci také podílel.Dokonce i herci strávily nějaký čas s lidmi které ve filmu hráli aby autentičnost byla co největší.Myslím si že kdo tento film neviděl určitě by to měl napravit.

Mentalista (2008) (seriál)

Odvážné tvrzení ---pochybuji o tom že někdo z těch co dali tomuto seriálu 2 hvězdy viděli vůbec víc než 2 nebo 3 díly.Silně o tom pochybuji :-)

Volejte řediteli (1994) (pořad)

Cival to neskutečně vystihl není co dodat :-)

Sinister (2012)

Opravdu dobrý hororový film,ale kvůli tomu konci který byl opravdu ubohý dám 3 hvězdy místo 4.

Nevědomí (2013)

Opravdu pecka akční sci-fi,opravdu doporučuji všem příběh dobrý pro mne se zas Tom touto rolí vrátil nahoru :-)

Metro (2004)

Nechutná slonoprasečí píčovina,jednu hvězdu dávám za začátek filmu ale jinak ....

Grimm (2011) (seriál)

Je to bezva skvělej seriál dobře obsazená hlavní role velký simpaták a celý serial v duchu bratři Grimmů.