Sleep (1963)

Prosím Vás, jediné čo sa dá na tom filme hodnotiť je ten extravagantný nápad niečo takéto "nafilmovať". A aj to sa dá ohodnotiť maximálne tak jednou hviezdičkou, nie piatimi....

Princ a pruďas (2011)

Spočiatku som sa tak nudil, až som sa bál že to ani len nedopozerám, pričom to bol film na ktorý som sa mimoriadne tešil. Potom sa ale všetko začalo zlepšovať, a na konci som už bol udivený a vypínal som to s dobrým pocitom, oddýchnutý a pobavený zároveň. ťažko to hodnotiť len ako komédiu, alebo len ako fantasy žáner. Ono je to zo všetkého niečo, a tento mix žánrov ponúka výborný zážitok. Musím kritizovať Natalie, ktorá to zahrala akoby jej vzali honorár. A na druhej strane musím vyzdvihnúť Dannyho McBridea, ktorý podal vynikajúci výkon. Ešte dodám, že nechápem, ako môže niekto tento film ohodnotiť ako "odpad", veď minimálne Danny McBride si zaslúži jednu hviezdičku. Myslím že tvorcovia môžu byť spokojní, len sa obávam že niečo takéto natočiť ani nechceli:)

King Kong (2005)

Film mohol byť kľudne o polovicu kratší, a dovolím si tvrdiť že by to bolo omnoho lepšie. Tie scény typu "kamkoľvek pôjdem všade ma chcú zožrať" ma už veľmi unavovali. Dovolím si citovať Tetsua ktorý to vystihol presne: "Více neznamená lépe. První polovina je hodně "cheesy", druhá až moc elegantní. Oboje příliš dlouhé." Veľmi ma tiež zaujala Kongova sila. Keď bežal tak lámal stromy, strhával skaly. A keď ho lovili tak ho na lane držalo asi 20 chlapov. Bojoval s tromi Tyranosaurami(predpokladám že to bol ten druh), ktorí sa do neho zahryzli aspoň 5x, a nakoniec ho zložila harpúna. Niekedy sa mi zdalo že jednoducho pozerám iný film. Príbeh sa tu hodnotiť ani nedá keďže King Kong je už tak stará obohraná platňa...

Netvor (2011)

Vynikajúce. Hned keď som si prečítal tú zmes žánrov "Fantasy/Horor/Romantický", vedel som že to nebude strata času. Páčilo sa mi to napriek tomu, že prehnanú romantiku pomerne neznášam. Námet je geniálny, to sa snáď ani pokaziť nedalo. Aj keď sa mi trochu nepozdával herecký výkon Alexa Pettyrera (neviem či si len na toho herca neviem zvyknúť alebo je jednoducho ešte príliš mladý a neskúsený vo svojej brandži), presvedčili ma herecké výkony ostatných postáv. Dokonale bola podľa mňa vytvorená postava Kendry, a ak k tomu pridáme brilantný výkon Mary-Kate Olsen nie je jednoducho o čom. Nesmiem zabudnúť podotknúť že Neil Patrick Harris je jeden z mojich najobľúbenejších hercov. Snáď jediný film s ceduľkou "romantický" ktorý u mňa dostáva 5*

Ztracená budoucnost (2010) (TV film)

Skutočne netuším čo na tom bolo také zlé ako tu ostatní tvrdia. Ja som si ten film celkom užil. Sean Bean podal slušný výkon, príbeh bol vynikajúci. Bol to proste dobrý TV film. Žiaľ, mnohí tých pár písmenok "TV film" asi prehliadnu a hľadajú tu hollywoodsky trhák s 200 miliónovým rozpočtom. Takýto postoj ľudí ma veľmi hnevá. A užívateľa Šakalík vyzývam aby vymyslel lepší príbeh a napísal lepší scenár keď je to podľa neho také zlé. Ja som to už skúšal, skúsili ste to aj vy? Aspoň som sa opäť presvedčil že csfd hodnotenie neznamená absolútne nič.

Alice in Murderland (2010) odpad!

Vysvetlenie prečo nie sú pod názvom titulu napísané mená hercov je, že tam žiadny herci nehrajú :) brutálny odpad ! to najhoršie čo som kedy videl, a to ešte rád pozerám "zlé" filmy.

Primal (2010)

WTF ?! partia ľudí nedokáže poraziť jedného "človeka" ? o čom to je ? nie je nevidieľná, nemá silu ani rýchlosť ako superman... tá krv okolo úst a vycerené zuby mi pripomínajú akurát tak nejakú zombie. Neviem si predstaviť že by mal niekto cítiť pri pozeraní tohoto filmu strach. Mám 9 ročného synovca, možno mu to pustím namiesto večerníčka. Aby som nebol len hnusne kritický, ako film to až také zlé nebolo. Za to 2 hviezdičky. Ale ak to hodnotíme podľa žánru, je to veľké sklamanie.

Pavouci z vesmíru (2010) odpad!

Film môže postrádať kvalitné efekty, môže postrádať veľké mená, ale ako môže film postrádať logiku ... ?! A tie herecké výkony ?! Toto bol veľmi nevydarený "film", skôr pokus o film. Hodnotenie u mňa odpad. Aj malý Herkules v 3-D(v tom filme je 3-D asi 10 minút) sa mi páčil viac, pretože som sa na ňom mohol aspoň zasmiať. Ale tu môžem len neveriacky krútiť hlavou.

Spojenec (2006)

Úžasný film ako celok. Vynikajúca réžia, perfektné herecké výkony a dokonalý scenár. Rozhodne si u mňa zasluhuje plné hodnotenie. Kiež by sa takéto filmy objavovali častejšie.

Jsem číslo čtyři (2011)

Až tak tragicky tento film nevidím ako mnoho iných užívateľov. Potenciál príbehu je určite nevyčerpaný a nebyť toho záveru bola by to fakt nuda, pretože počas zvyšného filmu sa toho veľa nedialo, a aj to čo sa dialo nedávalo veľkú logiku. Záporáci boli vytvorení na jednotku, ale chýbalo mi tam trocha akejsi tajomnosti, ktorá by nenechala diváka chladným. Ako veľký fanúšik fantasy to hodnotím na 70%, ale nečudujem sa nízkym hodnoteniam ľudí, ktorí tento žáner veľmi neobľubujú. Možno lepší(aspoň nejaký) prológ, viac informácií o tom prečo sa to všetko vlastne deje, a hodnotenie by bolo z mojej strany určite vyššie.