Nevědomí (2013)

Veľmi nerád by som to preháňal, ale toto bol najlepší science fiction zážitok môjho života, ak nie aj spomedzi všetkých žánrov. Dokonalé vizuálne spracovanie, k tomu úžasná melancholická hudba. Nečakaný, až dokonalý príbeh... Kosinksi je jediný alchemista ktorý našiel spôsob, ako z kovu vyrobiť zlato. Dokonalé

Rychle a zběsile 6 (2013) odpad!

Nízke hodnotenie musím dať kvôli tomu, že sa z nás snaží produkcia spraviť hlupákov. Čo to malo napríklad na tom moste tie skoky znamenať? Neuškodilo by, ak by aspoň naoko dodržiavali zákony fyziky. Táto časť ma len úplne znechutila, nerád sa cítim ako hlupák. Veď je to to isté ako bollywood filmy zo zábavného videa o indickom Chuck Norrisovi... P.S. Ukončite už niekto prosím milosrdne túto sériu, je to kruté...

Prci, prci, prcičky (1999)

Ako tu už niekto spomenul, tento film je neuveriteľná klasika ktorá si zasluhuje 80% a viac. niekoľko klasických hlášok ktoré nebudú otrepané ani o 40 rokov, nezabudnuteľná Stiflerova mama, MCBP, a iné. je to miestami odporné. áno, je to aj stupídne. a áno, je to jednoducho skvelé. u mna 90% ... a možno aj viac!

Resident Evil: Odveta (2012)

och to bolo skvelé. Radosť pozerať. Nehľadajte logiku, nehľadajte dokonalý príbeh s nečakaným zvratom, ale hľadajte krásu, pripravte si zmysel pre fantáziu a možno uvidíte taký geniálny film ako som videl ja:)

Tajemná huldra (2012)

Ako tak čítam tie komentáre skutočne neviem či som pozeral ten istý film ako ostatní. ja som ho užil ako jeden z mála filmov. šiel som do toho s tým, že to snáď nejak vydržím, ale ja som nemohol spustiť z toho oči. To čo tak strašne na takomto mysteriózno-fantasy type filmov doslova milujem, je keď sa tajomno odhaľuje len postupne vo veľmi malých dávkach. Ak k tomu človek ešte pridá tú umeleckú nádheru ktorá je v tom zakomponovaná(nórska príroda, časté zábery tváre krásnej herečky), tak je to úplne dokonalý zážitok. Toto je film ktorý ma donúti najbližšie tri dni čítať príbehy z nórskej mytológie.

Tlouštík Rino (2008)

Ja tomu dávam plný počet, Taký šokovaný som ešte nikdy v živote pri žiadnom filme nebol. Miestami zábavné, o 5 sekúnd na to romantické, a vzápätí také nechutné ako by to nedokázal vytvoriť ani psychopat. proste dokonalé

Sněhurka a lovec (2012)

nebyť Chrisa Hemswortha a Charlize Theron tak by tento film odomňa dostal 30%, aj to len vďaka žánru. Bolo to jednoducho zbytočne dlhé a niektoré scény si mohli odpustiť. To že Kristen Stewart mala hrať najkrajšiu ženu na planéte ma síce trocha pobavilo ale predsa len som jej skúsil veriť. Opäť ale neúspešne. Jej výkon ma nepresvedčil, ba naopak. Ten preslov, ktorý nasledoval krátko po tom, ako vstala zmrtvych mi prišiel taký trápny že som sa hanbil aj za ňu. 60%.

Green Lantern (2011)

Toto sa vám zdá gýčovité? Nie je to celkom o superhrdinoch. je to o ľudských možnostiach a takéto filmy nikdy baviť neprestanú. je to o prekonaní strachu, sebakontrole a o vôli. Viete čo je gýčovité? Captain America. Áno, mám brutálnu túžbu zmieniť tento film pretože Captain America je o nudnom slabom chlapcovi premenenom niekde v laboratórii, na rýchleho, silného a veľkého vojaka. Ba čo viac, tento vojak bojuje proti nacistickému zloduchovi čo objavil artefakt s obrovskou mocou. To je skutočný gýč. CAPTAIN AMERICA je GÝČ. toto je krásny film vzhľadom na pointu, na príbeh a dráždi k tomu všetkému ľudskú fantáziu!!! Povedzte mi ktorému komiksovému príbehu sa Green Lantern podobá, pretože buď žiadnemu, alebo o žiadnom neviem. Neodpustil som si porovnanie týchto dvoch filmov. Pri jednom z nich som sa neuveriteľne nudil a neustále sledoval čas, a Green Lantern to nebol. A ked niekoho štve že je slabo načrtnutá mytológia a nie sú poriadne rozvinuté profily a vlastnosti iných lanternov, nech skúsi za taký krátky čas stihnúť toho viac. Prosím Vás..

Zakletý v čase (2009)

Nehnevajte sa na mňa za to čo teraz napíšem, ale som toho názoru, že hodnotenie "odpad" môže dať len zakomplexovaný idiot, ktorý ženu(v prípade žien muža) videl maximálne na obrázku. ja som dobrých pár minút preplakal a som na to až hrdý. takýto film človek pozrie len zopárkrát za život. plný počet

X-Men: První třída (2011)

Je pravda, že hodnotenie 88% nie je primerané, ja by som tomuto filmu dal totiž aspoň 94% :) Musím priznať že séria x-menov je moja najobľúbenejšia. Film je preplnený emóciami a akciou mutantov. Fanúšik si nemôže priať viac. Fantasticky zvládnuté je vykreslenie charakterov jednotlivých mutantov. Absolútne som si obľúbil Mystik. V x-men 1 je Magneto vykreslený ako nejaká zrúda ktorej nejde o nič iné ako vyhubenie obyčajných ľudí. Muž čo žije so svojimi "nesprávnymi" v jaskyni. Vo First class je schopný človek, ktorý má sakra dobrý dôvod k tomu čo robí, ktorý sa nebojí priniesť obete a nerobí si falošné ilúzie o svete. First class je jednoducho dokonalosť.