Panika v městečku (2009)

Výborný návrat do dětství, vybavila se mi spousta figurek, se kterými jsem si hrála, a dávno na ně zapomněla :) Oslovování "pane Koni" a "paní Hřívová" je prostě podle všech dětských předpisů naprosto správně! U mě zvítězila forma nad obsahem, což ale neznamená, že by příběh nebyl dobrý.

Take This Waltz (2011)

Tolik silných scén. Fakt to mezi těma dvěma neskutečně jiskřilo! Paní režisérce se povedlo zachytit spoustu chytlavých momentů, kterých se ani náhodou nedočkáme v lecjakých komerčních romanťárnách. Útok na city prostě. A takové to naturalistické zobrazení manželského života mě pobavilo, palec hore :)

Stážisti (2013)

Vincent jen tak napsal scénář o Googlu? Aha! No to ne toto, to už je moc... Kdyby to byla alespoň pořádná komedie s fajn příběhem, ale kde nic tu nic, jen dokola tlachání o Googlu. Polsední půlhodinu už jsem nedala, sorry.

Území mrazu (2013)

Z námětu a pravdivého příběhu se mohlo vytvořit víc.

Kámoši až na dno lahve (2013)

Komedie ani náhodou, spíš příběh ze života. Sympatický tím, že si na nic nehraje.

Marian (1996)

By mě zajímalo, jestli by jakákoli česká televizní stanice odvysílala tento film třeba ve 20:00 v dnešních dnech...

Spring Breakers (2012)

Ti, co dávají nízké hodnocení a nadávají nad neukojenou pointou, absolutně nepochopili...

Little Ashes (2008)

Robert Pattinson fakt neumí hrát.

Kouzelníci (2013)

Být to celé jen o Jimu Carreym, dám plný počet. Ještě závěrečná scéna byla super :)