Král komedie (1982)

Dost osobitý snímek o nadějným komikovi, co mu nejde na sebe upoutat pozornost. V roli Ruperta Pupkina hraje můj nejoblíbenější herec R. De Niro a samozřejmě, že hraje opět famózně, nejdříve hraje lehce jednoduššího chlápka, kterému nic moc nedochází a furt si myslí že je o něj zájem přitom ho jen odpálkovávali. Ale Robert skvěle vymyslí lišárnu na Jerryho, která ho bude stát 15 minut v televizi, kde ukáže svůj nedocenění talent na bavení lidí, to vyjde s obrovským aplausem, až na to že prostředky kterými toho docílil byly nezákonné a tak si musel na chvilku jít sednout do chládku ale však už znám a oblíben pod King of Comedy, ale končí to prostě skvěle 80%

13. komnata - 13. komnata Karla Schwarzenberga (2013) (epizoda)

Přistupoval jsem k tomu sice jako ne-volič KARLA ale i tak je to poměrně pěkný dokument o jeho báječným životě, je pěkné že se k majetku dostal už ve 20 letech a sám říkal že měl báječný život, takže se vlastně vyhýbal čemukoliv co postihlo nás čechy, proto je tak usměvavý a optimisticky seniliní dědula. Mám ho svým způsobem rád ale také ho nesnáším. 45%

Divoši (2012)

Celý film prakticky tahal Benicio Del Toro .. Role mu skvěle padla a on se v ní náramně vyžíval, už od Strach a hnus v Las Vegas dokazuje že patří mezi třídu kvalitních herců .. Problém filmu však nebyla režie ani scénář ale výběr herců. Nevím proč to Stone zanedbal, klidně to mohl být velehit, jako kdyby si řekl že natočí prostě nějákej fajnový nadprůměrný filmík. Pro mě bylo zklamání i role pro Selmu Hayek to mi prostě nesedělo, celkově však po stránce atmosféry je to super, na co nesmím zapomenout je Travolta, který zahrál tajného agenta co spolupracoval s dealery a jeho nový hairstyle mu seděl, vypadal dost nepříjemně 70% :D

Welkeom tu Dongmakgol (2005)

Na korejskou kinematografii poměrně zdařilý snímek .. až na divokého vepře :D Co oceňuji daleko více je politické a vojenské myšlení, které přicházelo ze strany USA, tohle je sice komedie ale pokládám velký dík, za jakýkoliv pohled z jiné strany a i když je to komedie tak se to scénáristům náramně povedlo, že ukázali že ne každý počin a krok USA v Koreji, nebylo racionální vysvětlení a často jednali bezhlavě ,,,, Též jako ve Vietnamu 84%

Duchové Třetí říše (2012) (TV film)

Divná propaganda, samá lítost a brek a lži. Podle mě to točil žid, aby se syn významného oficíra za nacismu dal k judaismu a odešel do Izraeli, je minimálně hnus !!!

Nesmrtelný život a smrt Mikiho Volka, rokenrolového krále (1997) (TV film)

Nebýt tak špatné režie, určitě je to osobnost na 5*, ale působilo to jako studenský dokument.. Každopádně Miki Volek je král českého RocknRollu a určitě by si zasloužil, aby nějaký kvalitní režizér natočil o něm biografický drama s názvem Král Miki. . .

Ženy, které nenávidí muže (2012) (TV film) odpad!

Jiří Langmajer je opravdu jeden z nejhorších českých herců, po dnešku se mi zdá že i Sedláček si kope hrob. Je dost znepokojující že se v hodně špatným filmu člověk začne připadat, že nejlépe tu hraje Agáta Hanychová, příšlo mi to jak když koukám na 75 minutovou reklamu na Alkoholismus a přírodní barvivo červené barvy.

Sedm psychopatů (2012)

Podle mě jsem byl až moc natěšen na Martina McDonagha, co režíroval V Bruggách , také jsem čekal že to překoná, tím pádem jsem šel k filmu s velkým očekáváním, nakonec jsem byl lehce zklamán, ale také možná blbě naladěn na tento snímek, prakticky chyby neměl a poměrně kvalitně odveden co se týče děje a výběrem herců. Ale je to tu "ale", chybělo mi tam nějaký ten drive a přechody, které byly V Bruggách. Takže rozhodně to nezklame 78%