Medvědí bratři (2003)

Od tohoto filmu jsem moc nečekal, když jsem byl nucen to shlédnout, mile mě to překvapilo. Krásný a dojemný příběh o vztazích mezi "bratry" spolu s příjemnou hudbou je skvělá kombinace ne jen pro malé diváky. "Klasické" provedení animovaného filmu možná není tak poutavé jako např. u Nema, ale i tak to stojí za to. Velká pochvala za hudbu.

Jackass 3 (2010)

Tenhle kumor úplně žeru. Jackass prostě bomba. Pokud vám tato duševně nepříliš vyspělá parta sedí, pobavíte se minimálně stejně jako v předchozích dílech.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Animák sázející na jednoho roztomilého hafana a na city hrající dojemný příběh o strádání jeho paničky. Nevzhledná animace s naprosto kostrbatým a nepřirozeným pohybem lidských postav se filmu škodí. Přesto to jako celek drží docela slušně pohromadě a jako filmová jednohubka neurazí.

Terminál (2004)

Na jedné straně skrz naskrz sympatické osazenstvo letiště, na druhé straně skrz naskrz nekompromisní šéf Stanley Tucci a uprostřed toho se motá největší dobrák Tom Hanks. K tomu trocha romantiky, trocha sentimentu a máme tu přesně ten typ filmu, který zaujme a pobaví o deštivých večerech.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Neser lidi, co ti dělaj jídlo. Rozhodně to není kvalitní nebo inteligentní humor, kdo se ale aspoň párkrát nezasmál?

Megamysl (2010)

Megamysl je megafilm. Skvělá grafika, poutavý příběh a dobrá hudba.

Red (2010)

Scéna, kde Bruce vystupuje z auta a střílí, jistě dostala nejednoho filmového fanouška do kolen.

Ned Kelly (2003)

Prokousat se první polovinou a přetrpět druhou. Chvílemi je větší zábava hrát s kočkou, kdo dřív uhne pohledem. Tři hvězdy za obsazení, hudbu a překvapivě dobrý konec.