Útok na věžák (2011)

Attack the block je určitě jeden z nejlepších filmů roku 2011. Skvělá hudba, nápad, efekty. Jedna hláška za druhou. "My fucking heores!"

Stroj času (2002)

No co, že to mělo příběh na dvě věci. No co, že to celé dávalo smysl asi tak jako děravá bota. Hudba byla skvělá, v pár scénách dokonce nachlup stejná Avatarovi a o kostýmech ani nemluvím. Zasloužené 4*

Moulin Rouge (2001)

Na začátku velký nádech, na konci výdech. Krásné, barevné, skvělá hudba, úžasní herci, o kameře ani nemluvím..to je Moulin Rouge.

Dárek z lásky (2004)

Vím, že Lásce nebeské se nic nevyrovná, ale toto k tomu mělo zatím asi nejblíž ze všech podobných filmů. Skvělé herecké obsazení, způsob natočení. Celé to tak nějak rychle uteklo a já si to budu pamatovat jako další hezký vánoční film. 4*

Film o filmu Alois Nebel (2011) (TV film)

Podobné animace v oblibě moc nemám, ale filmu na Oscarech fandím. Film o filmu mě nijak nenadchl. Nic víc dodat nelze. Soundtrack ale přímo miluju!

Zredigováno (2007)

Moc nefandím filmům natočeným ruční kamerou, většinou se u nich nudím a tak nějak se mi to nelíbí, ale u tohoto filmu jsem jen seděl a přemýšlel, co je pravda a co ne. Fotky na konci filmu mi celý dojem zkazily a mě nezbývá než dát pouhých 3,5.

Plán hry (2007)

Velké překvapení v podobě velkého Dwayne Johnsona. Vtipné, zábavné.. Skvělá nedělní oddychovka:)