8 žen (2002)

Skvelá muzikálová komédia, Francoisa Ozona, s hviezdnym hereckým obsadením. Film dosť pripomína divadelnú hru, čo však vôbec neprekáža. Snímok sa skladá so skvelých dialo´gov a muzikálových výstupov, ktoré nikdy nenudia a všetky hviezd sú taktiež skvelé.

Dámy nebo nedá mi? (2002)

Trápna a nudná komédia bez známych mien. Premena na ženy nieje vôbec ukážaná a vtipy sú slabučké. Len málokedy sa nájde kvalitná vtipná scéna. Scenár filmu je taktiež velmi slabý a vypadá akoby z neho bolo dosť scén vystrihnutých. Velmi podpriemerná komédia .

Žhavé výstřely (1991)

Vynikajúca paro´dia zo skvelými vtipmi a výborným Charliem Sheenom. pri denšnej kvalite paro´dií, je tento film osviežujúcim výletom do kvalitných komediálnych vôd. Nevadí ani že vlastne chýba ucelený dej. Takto dobre som sa už dávno nepobavil a budete sa baviť aj vy.

Zlatá doba (2002) (TV film)

Nevzrušivý a nudný snímok, o vzniku televízie. Citiť z neho aj dosť béčkové vody, a bez Christophera Lloyda, Molly Ringwaldovej a Dylana Bakera, by nezaujal absolútne ničím.

Samuraj (2003)

Možno vám bude trvať kým sa do filmu dostanete a dovtedy ho môžte považovať za priemerný, ale po aklimatizácii vás čaká zaujímavý filmový zážitok. Pán Takeshi Kitano v hlavnej úlohe a aj ako režisér je majstrovský. Bojové scény sú výborné a aj dosť krvavé. Tento film však nesmiete brať vážne, je v nom totiž dosť komických miest, kedˇ sa mení z akčnej na komediálnu snímku.Súčasťou filmu je skvelá kamera a zaujímavá hudba, ktoré dotvárajú skvelý filmový zážitok, ktorý je v druhej časti filmu úplne dokonalý.

Dětská hra 2 (1990)

Nudné a strašné hororové béčko, ktoré ani nevystraší ani nezaujme. Z hercov nezaujme nikto, jediným známym menom vo filme je Brad Dourif, alr iba ako hlas trápnej bábiky Chucky.

Global Heresy (2002)

Nevývažený snímok ktorý je komédiou a nie drámou, má v hereckom obsadení dve esá. Peter O´Toole a Joan Plowrightová sú výborný, ale film je priemerný. Niekedy sa pozeráme iba na scénky bez deja a ich kvalita je tiež rozdielna. V závere sa film dosť výrazne mení na drámu. Hrá v nom aj Alicia Silverstoneová, ale je dosť nevýrazná. Bohvie prečo sa O´Toole a Plowrightová nechali zlákať na tento priemerný film, do ktorého sa tak celkom nehodia.

Gremlins 2 (1990)

Nádejne rozohraná rodinná komédia, stráca s ubiehajúcimi minútami dosť výrazne na kvalite. Scenár je slabý a v druhej časti filmu sa väčšinou pozeráme len na nezaujímavé scénky bez deja, ktoré niesú ani príliš vtipné.

V moci posedlosti (1993)

Priemerný triler z hviezdnym hereckým obsadením.Zaujímavú dvojicu podvodníkov vytvorili Nicole Kidmanová a Alec Baldwin, Bill Pullman je nevýrazný, Peter Gallagher a ostatní majú málo priestoru. Zaujme ešte dosť nespoznateľná Anne Bancroftová.

Četník a mimozemšťané (1979)

Dˇalšia bláznivá komédia v hlavnej úlohe so skvelým Luisom de Funésom, s nevýdaným množstvom humoru. Niekto môže hovriť, že sú vo filme niektoré nelogické scény, ale to my je vlastne jedno, pretože, také vypilované a vydarené komédie ako s pánom Funésom, sú v súčastnosti veľkou raritou.