První rodinná spermabanka (1992)

Málo vtipná a dosť nudná romantická komédia. Corbin Bernsen je priemerný, trochu zaujme aspoň bláznivý Larry Miller.

Dědictví z Las Vegas (1997)

Priemerná romantická komédia, ma lepšie i horšie chviľky a nechýba ani trochu akcie. V hlavnej úlohe sa dosť prekvapujúco predstavuje CHristopher Lambert, ktorý ako v iných svojich filmoch, príleš nezaujme.

Jen pro tvé oči (1981)

Po totálne nevydarenom Moonrakerovi, po dlhom čase kvalitnejšia bondovka, trochu pripomínajúca filmy so Seannom Connerym, obsahuje dosť akcie a zbavila sa komiksovosti.

Pomoc! Vražda! (2000) odpad!

Ako môže niekto natočiť takúto blbosť? Tento film s nulovými ambíciami, totálne debilným scenárom a primitívnymi hereckými výkonmi nestojí absolútne za nič. Mám rád horory, ale kvalitné horory. Tento film je však absolútne céčko.

Srdce v Atlantidě (2001)

Film podľa knihy Stephena Kinga nieje hororom. Ide o celkom obyčajný príbeh zo života, neprinášajúci nič nové. Hrá v ňom však vynikajúci Anthony Hopkins, ktorý dáva príbehu zvláštne čaro. Treba oceniť aj kvalitných detských hercov. Nieje to síce vynikajúci film, ale dobrý určite a sú z toho veľmi silné tri hviezdičky. A ešte niečo! Kedˇ sa film skončil, mal som zvláštny pocit, dozvedieť sa o hrdinoch ešte niečo viac. Je to na vás, či to budete brať za plus alebo mínus.

Hook (1991)

Spielbergova adaptácia knihy o petrovi panovi, s hviezdnym obsadením, sľubuje mnoho. Avšak nato aký je film dlhý, sa v nom strašne málo deje. A tak z predpokladov na vynikajúci fantasy film, je len dosť priemerná zábava pre deti.