Námořní vyšetřovací služba L. A. (2009) (seriál)

Původní Námořní vyšetřovací služba mě celkem bavila. Tento seriál mě zklamal. Mám z něho takový pocit prázdnoty. Hodně krásných lidí, rádoby akce ale celé to na mě působí jako nafouklá bublina plná vzduchu a ničeho víc. Je to pro mě průměr, nic víc. 50% Po letech měním hodnocení, momentálně jsem načal sedmou sérii a stále mě to baví. Takže zase tak špatné to jako oddechovka není. 85%

Černá hodina (2011)

Taková blbost, která ale na jedno podívání baví a nenaštve. Herecké výkony jsou sice vcelku amatérské, ale efekty ujdou. Ruští bojovníci byli hustí : ). A žena neusnula - to už něco znamená. Kdo čeká akci a ne umělecký zážitek, může odejít spokojen. 70%

Rodina je základ státu (2011)

Co to je za vysoké hodnocení zde? Za co? Většině herců zde není rozumět, co si to mumlají. Hraní tak civilní, až mi přijde amatérské. Scénář chaotický, až téměř žádný. Co jsem si jako divák měl odnést? Já si odnesl pachuť dalšího českého filmu, který nestojí ani za shlédnutí. 15%

Ocelová pěst (2011)

Malinko jsem se po některých zdejších kritikách tohohle filmu bál. Naprosto zbytečně. Scény s roboty byly perfektní a ta omáčka kolem se dala snést. Výsledkem je příjemná podívaná, kterou asi snesu i vícekrát a neváhám vytáhnout nejvyšší hodnocení. 90%

Ukrutnost (2010)

Brutální a smutné. Kdo se zlem zachází, nemůže asi čekat pravdu, nebo čest a podobné kladné věci. Některými zde popisovaná komičnost mi nepřišla ani v nejmenším. Film mi přijde velmi kvalitní, ale hodnotím zážitek a pocity. U takhle temného filmu se mohou dostavit jen stěží. 60%

Frajer Luke (1967)

Pere se ve mě, zda je to na čtyři, nebo silné tři hvězdy. Ale tak ty čtyři dám. 65%

O princezně z Rimini (1999) (TV film)

Není to asi úplně pohádka pro děti, resp. myslím, že ji dospělí možná ocení víc. Herecké výkony mě nadchly, dialogy byly taky nádherné. Bravo! 90%

Král sokolů (2000)

Ryzí průměr po všech stránkách. Proboha tohle je od Vorlíčka? Zdá se, že jeho filmy mají dost sestupnou tendenci, bohužel. 50%

Kocour v botách (2011)

Velká reklama, ale nakonec splasklá bublina. Scénář chabý, nových fórků hodně málo. Přiživení na slávě Shreka se nepodařilo. 60%