Fantomas (1964)

První a originální "komediální" Fantomas přišel s těmi nejlepšími francouzskými (komickými) herci a opravdu neztrácí kouzlo ani po necelých 50. letech! Louis de Funés spolu s Jeanem Maraisem (překvapením pro mě bylo, když jsem zjistil, že se nenáviděli a při natáčení spolu nepromluvili slovo) vytvořili nezapomenutelnou trilogii o nepolapitelné stvůře, která terorizuje Francii.

Con Air (1997)

Tady patřím mezi ty, kteří dávají plné hodnocení. Akční film bez chybičky Vás upoutá do křesla, že nebudete chtít odejít ani na záchod. Nepředvídatelné chování věznů mě nejvíc dostalo (nečekané přistání v centru LA).

Znovu u Spejbla a Hurvínka (1974) (seriál)

Skvělý Miloš Kirschner s Helenou Štáchovou - legendární seriál! Nezapomenutelný!

Jára Cimrman ležící, spící (1983)

Na 5* to úplně není, proto dávám čtyři, ale crazy humor tam opravdu je !a skoro všude! Pan Svěrák v kombinaci s Ladislavem Smoljakem - R.I.P. :-( jsou opravdu skvělí.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Pár repríz viděno o prázdninách u babičky... A bylo to neuvěřitelné. Skvělé prostředí + moderátoři a nádherný "souboj národů"... Tady to jinak než za 5* nejde.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Blázinec s crazy překážkovými dráhami, ale japonci neznají umění proher :-).

Český slavík Mattoni 2011 (2011) (pořad) odpad!

Mno... Nejvíc odpuzující je na tom asi Bouček, který opravdu není ani sympatický ani atraktivní a veškerý smysl to ztrácí už tehdy, když na pódium vejde Karel Gott a se svými slovy: ,,Já jsem to opravdu nečekal" roztleská celý sál...

Na samotě u lesa (1976)

,,A chčije a chčije a chčije"... Zatvrzelý Josef Kemr se touto hláškou výrazně zapsal do našich srdcí...

Kmotr II (1974)

Musel jsem po nějaké době opravit své mínění o Kmotru II. Spousta tlachání tam sice je, ale po vícero shlédnutích jsem dospěl k tomu, že se mi to vlastně dost líbí. Dvojka je drsnější a Michael se projevuje jako ostřílený gangster, který jedná v zájmu svého impéria tak, že se i rozvede s manželkou a vlastního bratra dá zabít. Přes tři hodiny trvající představení není na škodu a dá se to zvládnout :).