Deník nymfomanky (2008)

Viktooorka má pravdu, u chlapů je to normální, ale když je to u ženský, tak už se odsuzuje. Kdyby jste se víc zadívali, tak to bylo docela smutný. Umřela jí babička, nenacházela lásku.. Dalo se na to koukat, i když to bylo, jak vy říkáte "jen o sexu"...

Deník slabocha (2010)

Nic moc.. Sice se poukazuje na to, jak děcka dokážou být zlí, ale to je asi tak jediný pozitivní na tom filmu ..

Mládí v hajzlu (2009)

Nevím, co to mělo znamenat a jestli mělo vůbec cenu ten film točit. Nic se tam celej film neděje a Cero není podle mě žádnej herec. Málo z těch lidí jsou pro mě herci .. No už bych si to nepustila. Nic bych z toho neměla, je to vlastně o ničem ..

Zelená míle (1999)

Nejkrásnější a nejsmutnější film, co jsem kdy viděla. Bylo mi od začátku jasný, že to John (Duncan) neudělal. Bylo to nádherný, tomu debilnímu policajtovi, co nechal uškvařit vězně a celkově byl hajzl, bych rozmlátila hubu.. Tom Hanks předvedl úžasnej výkon, v podstatě jako ve většině filmů.

Umění zapadnout (2011)

Bylo to krásný. Všechno, co řekl Gerge je naprostá pravda. Film je na zamyšlení důležitých věcí a to se mi líbí.

Cosmopolis (2012)

Ze začátku jsem si myslela, že to vypnu. Nemohla jsem ale uvěřit, že by to byla až taková hovadina. Tak jsem se dívala dál a udělala jsem dobře. Nakonec se mi to líbilo. Bylo to neočekávaně nepochopitelné, zvláštní a zajímavé. I když se člověk ve filmu vyzná, tak si myslím, že doslova nepochopí všechny ty postavy ve filmu. Ale klobouk dolů. Teď už vím, že bych si to pustila klidně znovu.

Antikrist (2009)

Když jsem viděla název tohoto filmu, tak jsem si myslela, že by to mohlo být zajímavé. Spletla jsem se. Nebo jsem to nepochopila? Né, myslím, že pochopila. Celý film je jen o tom, jak si to rozdávají. Celou dobu jsem si říkala, že je to celý postavený na hlavu. Konec diváky dostane, to nemohu popřít. Ale bohužel, celej ten děj se dal shrnout do pěti minut. Takhle to působilo dlouze a já jsem si říkala, kdy už to skončí. Posuďte sami, mě se to moc nelíbilo..

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

To mě naprosto dostalo ..Celou dobu jste v šoku, plní emocí, nevíte jestli máte brečet nebo se smát. Nakonec stejně brečíte, ale radostí ..Opravdu povedenej film! Pro mě asi nejlepší díl Twilight.

Láska a jiné pohromy (2006)

Když mám mizernej den, ráda si pustím tenhle film. Je to zkrátka lék na zahojení ran :)

Láska je Láska (2004) (seriál)

Nejlepší je, jak každá postava v tom seriálu popisuje určitý charakter. Nejvíc se mi líbí Shane. Tak nějak mi přirostla k srdci tím, jaká je. Někdo může tvrdit, že je s každým. Ale já myslím to, jaká opravdu je.. uvnitř... Je mi nejmilejší až do konce :) Smutné je, že umře Dana, protože s Alice byly skvělý! Nesnáším Jenny, ale asi měla důvod být taková jaká je.. Zkrátka se mi seriál strašně líbil :)