2:37 (2006)

Je to zajímavé. Představit si, že každý den chodíte kolem někoho a nevíte, že může být v úplnejch sračkách. Nevíte, že se třeba za hodinu po tom, co jste s ním mluvili, nebo jste ho jen potkali, zabije. Je to krutá realita, ale je to tak. Konečně se našel někdo, kdo to všem ukázal, předhodil mu to přímo před nos. Úžasný. Ten film mě oslovil. Herecký výkony byly skvělý! Jen tak někdo vám nezahraje "psychicky narušenou" osobu. Nevím, jestli tomu tak říkat, protože v dnešní době jsou takový věci normální. Každej je zasaženej nějakou "tragédií". Koukala bych se na to klidně stokrát a pořád bych v tom viděla to, co to má opravdu být.

Piano (1993)

V první chvíli jsem si myslela, že opravdu bude s manželem, který jí byl "dohodnut", ale potom, když začala chodit hrát na klavír k manželovu kamarádovi, bylo to jasné. Byla jsem za to i radši, protože jí měl fakt rád a bylo to krásný, byl sympatičtější. Nejhorší bylo, když jí usekl prst a nebo když se rozhodla "jít ke dnu" s piánem. Některé scény byly celkem "úchylné", ale napravovalo to vše ostatní. Láska spojená s hudbou (piánem) ..prostě nádhera...

Hunger Games (2012)

Pane Bože, ještě teď jsem v šoku. Nedokážu to nějak vstřebat. To, jak byla hodná a pomohla mu.. a nakonec.. Je to prostě šokující. Koukla bych se na to klidně ještě jednou. I když pro mě byla nejsmutnější scéna, když umřela ta malá holčička, tak to přežiju a podívám se znova, protože to stojí za to!

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

No nevím. Myslím, že Boyne to měl v knize daleko propracovanější. Z filmu toho bylo hodně vypuštěno, něco dokonce udělané jinak. Proto kniha byla dramatičtější a smutnější, takže to čtenáře dojalo víc. Nevím, film se mi moc nelíbil, kniha byla lepší, V podstatě to tak bývá skoro pořád, že film, který je udělaný podle úžasné knihy se moc nepovede.

Ztraceno v překladu (2003)

Byl to strašně příjemnej film. Prostě dva lidi, co se takhle náhodou potkají v Tokiu. Oba jsou spoutání manželstvím, ale přesto se mají rádi. Bylo to krásný, protože to nebyl takovej film, kde se na sebe lidi vrhají a podvádí své druhé polovičky. Naopak, teprve na konci to vyvrcholí polibkem a to je na tom to nejkrásnější!

Super drbna (2007) (seriál)

Nevím, jak přesně to vyjádřit, ale je to můj život. Teda rozhodně se v něm neděje to, co v gossip girl, ale je to seriál, který si zaslouží ocenění. Povedl se a je to pro diváka drogou. Celý seriál si myslíte, že jste konečně na něco přišli, ve finále zjistíte, že to je jinak. Sledujete díl za díle a nemůžete se toho nabažit! Herci jsou špičkoví a obdivuju jejich výkon. Tak co? Čekali jste, že gossip girl je... ? :)

Hříšný tanec (1987)

Miluju okamžik, když Baby přinese meloun, když jí Johnny učí tancovat a říká jí, že to musí cítit, jako tlukot srdce, když spolu zkouší ve vodě zvedačku.. Ať si říká, kdo chce, co chce, ale takovéhle filmy jsou nejlepší .. kam se na ně hrabou naše "moderní" filmy. Nejúžasnější je samozřejmě moment, když předvedou tanec na konci filmu přede všemi ..

O Schmidtovi (2002)

Podklad by byl celkem dobrý, ale vleče se to příšerně. Nicholson svou postavu hraje opět skvěle, chápu i jeho roli, ale netuším, co má sakra bejt za nesmysl jeho dcera. Je to neohleduplná, hysterická kráva, která myslí jen na sebe.. Nejlepší na tom filmu byl konec.. kdyby se to odehrávalo tak, jak na konci, možná by se na to dalo dívat.

Hledám Amy (1997)

Popravdě nevím, co si o tom mám myslet. Nápad to je celkem dobrej. Že se taková žena nakonec stejně zamiluje do muže. Ale ty keci kolem a nepodařený scény nechápu. Příjdou mi tam některé výstupy naprosto trapné. I přes to jsem se na film dokoukala a nakonec se tam našla malá kapka něčeho, co dobrý bylo. Ale znovu bych se na to už nikdy nepodívala..

Holka z předměstí (2007)

Možná mě ovlivnil šarmantní a oslnivý Alec Baldwin, ale přišlo mi to strašně hezký. Tak čistý, klidný, ale zároveň smutný a nevyrovnaný.. Brett mi přišla vážně jako malá holčička, ale bylo krásný, jak se milovali s Archiem. Je to sice alkoholik, ale kdo by mu odolal? Vážně Bett miluje. Ale přiznejme si, že alkoholikem bude navždy a kvůli ní by se nezměnil. Je to krásnej film, který si člověk pustí, když má volný a odpočinkový večer.