Zrození Planety opic (2011)

Bomba Super Blocbuster musím říct je v tom filmu i kus velkého SRDCE což se u dnešních letních trháků v poslední době často nevidí.Celý film jsem tajil dech samozřejmě mě potěšili i narážky na klasiku.Film je nabití skvělýma momentama , emocema, touhou.Ceasarovi jsem fandil od začátku filmu!Ruppert Wyatt natočil pozoruhodný dojemný příběh o lidoopech a jejich rozeném velmi inteligentním vůdci.Skvěle připravená vzpoura proti závistivému egu lidstva. Oskar for Caesar !!!!

Forrest Gump (1994)

Zemeckis Hanks a život jako bonboniera.Skvostné dílo

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Pro Terryho Gilliama byla obrovská smůla smrt Heatha Ledgera.Jenže se Terry nevzdal a dokázal navodit úžasnou atmosféru mezi realitou a sny.Ledgerův úžasný výkon který jen pak doladili Depp, Law a Farrell.

Střihoruký Edward (1990)

Temný Tim Burton výborný Johnny Depp a rozkošná Winona Ryder.Dnes už jedna z mých nejoblíbenější klasik, perfektní atmosféra jak dokáže nastolit jedině Burton.Tento film otevřel Deppovi dveře hollywodu absolutně mě dostali scény kdy Edward tak ekcelentně zachází s nůžkama jelikož svýma rukama.Nezapomenutelná scéna kdy Edward vystříhá kolem svého hradu keř v podobě psa, baletky, či dinosaura atd.

Policajt ze školky (1990)

Tak trochu jiné kafe na Arnolda ale příjemný komedie.Každopádně oddychovka klasika ale arnold patří do jiného žánru.

Temný anděl (1990)

Caineova příručka Strana třetí kapitola první -Nikdy nikomu nevěř.Nepřekonatelný Dolph Lundgren jako policajt Jacka Cain bojuje proti vesmírnému šmejdu v podobě blondatého kulturisty Matthiase Huesse.

Lví srdce (1990)

Podle mě jeden z nejlepších Van Dammeho filmů!Prostě lví srdce s velkým L u mě parádní akčnák mého mládí

Do útoku (1987)

Film o vítězství, odhodlanosti, silné vůli a lásce.Motivační film pro každé sportovce.

Základní instinkt (1992)

Tahle Psychologická hra mě baví do nekonečna!!!Hra kočky s myší naprosto fantastické dialogy Sharon Stone.Psycholožka a zárověn nymfomanka v jednom.Michael Douglas se jí snaží šlapat na paty ale je pozadu.Psychologie je mocná zbran.

Superman II: Verze Richarda Donnera (2006)

Superman je a vždycky bude SUPER!!!Nové scény absolutně úchvat Marlon Brando jako Jor-el vynikajcí slogan.Margot Kidder jako Lois Laneová se hodlá odhalit Clarka Kenta jako Supermana a zadaří se.prohlubujcí vztah mezi otcem a synem je klíčová scéna.Opět úchvatný Christopher Reeve jako Superman alias Clark Kent !!!Nakonec lex luthor Gene Hackman dokazuje, že umí hrát padouchy.Absolutní Fenomén komiksového filmu kam se hrabou hrdinové jako batman nebo spiderman a iron man Superman má největší kouzlo.