Policajt ze San Francisca (1997)

Klasickej a nahláškovanej Murphy, kterej umí kormidlovat víc než dobře. Solidní vypalovačka k pozitivnímu rozpoložení.

Kráčející skála 3: Spravedlnost (2007)

Sorbo jede furt na plný pecky. Ve finále se vlastně ani moc nesere s tou nevděčnou zlodějskou drogovou chátrou. Motivace z toho cejtit je, takže u mě báječná poctivá žánrovka.

Kráčející skála 2: Odplata (2007)

Je to poměrně slušnej a koukatelnej příběh. Kevin Sorbo je furt ve formě, pořád tam je cejtit ten Herculesovský charakter a dobrý zdravý nezkažený jádro.

Barbar Conan (2011)

Je to zcela jiný Conan, který nemá absolutně nic společného s předchozím. Takže nevím proč bych to měl srovnávat, jako většina mameluků tady z rajonů všelijakýho csfd. Těžko si představit herce, který by se do této ploché role ponořil tak hluboko a vdechl ji skutečné emoce. Vlastně ta vtipnost, kterou Conan v sobě má, celý film hodně zachraňuje. Conan o sobě ví, že je patetický, ale dokáže z přítomného patosu udělat svou přednost.

Rány (2019)

Je třeba se oprostit od mainstremovských sračiček a nadýchat se z plna hrdla něčeho psycho mysteriozního. Pokud chceš vlítnout do tunelu, vlítni tam pěkně po hlavě. Povedená věcička se zajímavým Armie Hammerem a výtečnou Zazie Beetz. Dakota hraje už jen druhý housel.

6. den (2000)

Arnold nadvakrát a k tomu všemu, dvojitá legrace navíc. Je to zajímavá Arnoldovka, spousta honiček a mnoho výtečných nápadů k dobré sci- fi.

Třída roku 1984 (1982)

Zbrusu nový učitel hudby, vzal spravedlnost do svých rukou. Bylo třeba srovnat a seřadit do latě, několik rozvíjených a nedotažených fracků ze střední školy. Naprosto báječný osmdesátky s magickou atmosférou a perfektně vyloženým příběhem. K tomu všemu dobrý herec Perry King spolu s Roddym McDowallem, hvězdou legendární Planety Opic.

Bitva o Planetu opic (1973)

Zkrátka a jasně, návrat ke starý dobrý atmosféře v primátím terénu. Opět krásná práce, která žádného opravdového fanouška série, rozhodně nezklame.

Dobytí Planety opic (1972)

Temná a šikovná dynamická dokonalost. Caesar na vzestupu! Scénka kdy stojí nad hořícím městem je rozhodně jedna z nejnezapomenutelnější v dějinách kinematografie.

Útěk z Planety opic (1971)

Vynikající myšlenka, mám pro tuhle nezapomenutelnou sérii slabost. R. McDowall i K. Hunter naprosto úžasní. Tento příběh nutí se zamyslet nad vším živým na planetě. Naprosto perfektní práce s kamerou a masky. Famózní finále a slzy nikdy neudržím.