Rány (2019)

Je třeba se oprostit od mainstremovských sračiček a nadýchat se z plna hrdla něčeho psycho mysteriozního. Pokud chceš vlítnout do tunelu, vlítni tam pěkně po hlavě. Povedená věcička se zajímavým Armie Hammerem a výtečnou Zazie Beetz. Dakota hraje už jen druhý housel.

6. den (2000)

Arnold nadvakrát a k tomu všemu, dvojitá legrace navíc. Je to zajímavá Arnoldovka, spousta honiček a mnoho výtečných nápadů k dobré sci- fi.

Třída roku 1984 (1982)

Zbrusu nový učitel hudby, vzal spravedlnost do svých rukou. Bylo třeba srovnat a seřadit do latě, několik rozvíjených a nedotažených fracků ze střední školy. Naprosto báječný osmdesátky s magickou atmosférou a perfektně vyloženým příběhem. K tomu všemu dobrý herec Perry King spolu s Roddym McDowallem, hvězdou legendární Planety Opic.

Bitva o Planetu opic (1973)

Zkrátka a jasně, návrat ke starý dobrý atmosféře v primátím terénu. Opět krásná práce, která žádného opravdového fanouška série, rozhodně nezklame.

Dobytí Planety opic (1972)

Temná a šikovná dynamická dokonalost. Caesar na vzestupu! Scénka kdy stojí nad hořícím městem je rozhodně jedna z nejnezapomenutelnější v dějinách kinematografie.

Útěk z Planety opic (1971)

Vynikající myšlenka, mám pro tuhle nezapomenutelnou sérii slabost. R. McDowall i K. Hunter naprosto úžasní. Tento příběh nutí se zamyslet nad vším živým na planetě. Naprosto perfektní práce s kamerou a masky. Famózní finále a slzy nikdy neudržím.

Mrtví neumírají (2019)

Musím se přiznat, že určité vibrace tahle zombieovka ve mě určitě zanechala. Tohle nestandartní pojetí snímku, kouzlí celkem zajímavý bizarní podívanou. Odpověď je nebrat příliš vážně nic, co není potřeba brát příliš vážně. Navíc pěkný herecký obsazení.

Cesta do Ameriky (1988)

Báječný osmdesátky a vynikající komedie, která chytne za srdíčko. Eddie Murphy a romantika se vším všudy. Africký princ, který našel životní lásku a to bez donucení a spousty zlata.

Roztříštění (2019)

Sam Worthington zahrál báječně, tenhle herec zraje den ode dne. Krásná a plnohodnotná psycho- thrillerovka.

O život (2019)

Tahle akce pendluje mezi vážností a humor. Střídá se to jako ponožky a to celkový obsazení nijak výrazný. Celkem rychle to vyšumělo, to je celý.