Ferdinand (2017)

Corrida je příšerná věc a tyto ohavnosti co pořádají chamtivý a zlobou posedlý lidé, musí skončit. Tento animák vlastně spoustu věcí vysvětluje. Láska, odvaha a potřebný soucit. Ferdinand je poučný a oddechový příběh.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Když vaříte už po devátý, znovu kafe. Který je kurevsky převařený a hlavně nedobrý. Chvílema mě dokázal udržet, svým kamenným výrazem u obrazovky John Cena i když, jsem nikdy nebyl jeho příznivcem. Sérii jsem nikdy nesledoval, tohle bylo čistě jen ze zábavy.

Avantgarda (2020)

Tentokrát jsi Jackie, kopnul vedle a dost šejdrem. Výsledek je trapně neuspokující.

Mistr (2012)

Co je na Mistrovi nejcennější, určitě herecký výkony Phoenixe a Hoffmana. Scientologové měli s premiérou problémy. Poměrně podivná atmosféra, ale dalo se to.

Šest vražd stačí, maminko! (1994)

Kathleen Turnerová tu opravdu miluju. Vzorná manželka a hospodyňka, ale dejte bacha jestli jí nějak pohoršíte či pomluvíte. Potom se můžete a dostanete dolů do hlíny. Já jsem si přišel na své a při sledování, jsem se docela uvolnil.

Krvavá nevěsta (2019)

Nasraná nevěsta, její věta kdy řekla o svým nastávajícím, že je to rozmazlenej fracek zapůsobila. Jen taková další novodobá šílenost z poměrně zdegenerovaný rodiny. Nic moc.

Očista navždy (2021)

Ana de la Reguera, umí skvěle nabíjet zásobník. Jinak na tom příběhu, nebylo nic co by stálo za větší pozitivum.