Krotitelé duchů (1984)

Vždycky jsem toužil po krotitelském hrnku, přímo z filmu. Tuhle parádu prostě už nenašvidluje, absolutně nikdo. Dabing znám nazpaměť.

Superman (1978)

Nejlepé zpracované dobrodružství se Supermanem. Ten první a ten nejcharakternější, ten nejúpřímnější hrdina všech dob. Bezkonkurenční a zcela nenahraditelný Christopher Reeve. Gene Hackman skvěle doplňuje.

Správní chlapi nosí černou (1978)

Chucka na sněžným skůtru jsem doposud nezažil. Tady jsem to potěšení měl. Je to parádička a dá se na to koukat.

Agentka v utajení (2019)

Napínavý a v rámci svého žánru, velice zdařilý psycho- thriller. Výborná Diane Kruger.

See - Série 1 (2019) (série)

Jediný co na týhle slepotě, vidím já jako mírnější pozitivum je neúnavný BaBa Voss v podání J. Momoi. To další dokresluje, pouhý pohled na krásné krajiny. Ve finále mě tento seriál, vůbec nezaujal už při 4. epizodě jsem se hrozně nudil. Nic co by stálo za větší pozornost.

Vesmírní kovbojové (2000)

Velkej nadhled i nadsázka. Oddechovka jak se patří. Eastwood v režijním křesle i v celé vesmírné parádě. Krásnej a patřičně pozitivně naladěnej kousek od oblíbeného Warner Brothers.

Minamata (2020)

Johnny Depp v plné síle, podává jeden z nejlepších výkonů své kariéry. Silný snímek s environmentálním nádechem.

Superman a Lois - Poslední synové Kryptonu (2021) (epizoda)

Na novodobý pohled Posledního syna kryptonu, to není tak špatný. Upřímně z těch rodinných zápletek jsem občas i umíral nudou. Ovšem T.Hoechlin to dokázal krásně vybalancovat a ukázal, že je jedním z těch lepších Supermanů moderní doby.

Skřet v Las Vegas (1995)

Nedostižný Leprechaun, zatápěl v Las Vegas a dost zhurta. Vskutku originální vraždící scénky a klenot klasického hororu.