Lovec krokodýlů (1996) (seriál)

Ten chlap byl legenda a hlavně měl velké srdce. Neustále mě jeho příběhy fascinují. Dotkl se mého srdce. Věřil jsem mu. Bude mi chybět.

No nazdar! Irwinovi zasahují (2018) (seriál)

V odkazu odhodlaného dobrodruha a milovníkazvířat Stevena Irwina, pokračuje jeho nadějná rodina. Krásný a velice zajímavý seriál pro všechny nadčence přírody a zvířat.

Mercury (1998)

Krásná filmařina, vynikající práce s filmovými postavami. Dojemný a napínavý příběh s jedinečnou atmosférou, takový snímek uvízne v paměti. Bruce je klasickej a správnej, jako vždycky. P.S. : Od lidí ve vládních organizacích, nečekejte nikdy nic dobrýho. Navíc když jim prolomí super tajnej kód, malej chlapec Simon.

Poslední skaut (1991)

Tohle mě vždycky spraví podvečerní náladu, nefalšovaná devadesátková upřímnost. Hlavně když jde o soukromýho detektiva Hallenbecka, kterej vždycky vítězí. Poněvadž má vynikajcí čuch na přetvářky a vejlupky. 1- Dneska nestačí, když dáš někomu přes držku. Nejdřív ho musíš setřít slovně. 2- To by se mohlo stát úplně každýmu. Byla to náhoda, že? Zakopl jsi, uklouzlo ti to a náhodou jsi vrazil ptáka do mí ženy. "Promiňte paní Hallenbecková, tenhle tejden mám samou smůlu". 3- Pravda je krásná věc.

Narušitel (2019)

Obehraná a klasická šablona. Mladý pár pod tlakem dotěrného a výrazně psychopatického souseda s tváří D. Quaida. Musím přiznat, že Quaidův šílený výraz dokáže mírumilovného jedince určitě vystrašit i k smrti. Jěště bych dodal, že ten celkový příběh trochu víc oživuje i černošská kráska Meagan Good, kterou známe jako tu fialově vystrojenou ze Shazama. Ta se vykresluje převážně svým- musculus gluteus maximus.

Spolujízda (2019)

Bautistovi komediální talent nechybí. Je to hodně a bezvadně humorem odlehčená krimi, která dokáže diváka udržet. Občas tam lítaj vzduchem sice trapnější dialogy, jinak příběh odsejpá poměrně rychle a svižně.

V měsíčním světle (2019)

Tak konečně zase nějaký sci- fi skvost, po delší době objevil se. Byl jsem tak napjatej, že jsem doslova ani nedutal. Perfektní prostředí a krásnej nádech celkového příběhu.

Joker (2019)

🔝REVOLUCE BYLA CHAOS A TAK ZAPOČAL PHILLIPSŮV 🃏 JOKER Jak již napsal spisovatel a profesor Norman Cousin „Smích je jako neprůstřelná vesta.“ Se smyslem pro srandu, můžete dojít hodně daleko. Nebo můžete taky zůstat zaklesnutý zrovna v Arkhamském sanatoriu pro duševně choré. Popravdě každej další divák si najde na nově pojatém legendárním zloduchovi svoje nitro. Je dost možné, že si určité spektrum diváků, najde v Jokerovi jakéhosi zaslouženého hrdinu. Pokud jste někdy měli pocit, že vás společnost dlouho degradovala a vy jste ji posléze chtěli zpětně něco velkého vrátit? Přesně tak se tváří i Arthur Fleck a všechny jeho životní patálie. Je hodně těžké volit slova, abych vlastně neopakoval to co bylo mnohokrát řečeno zahraničními kritiky. Joaquin Phoenix je hodně sledovaná celebrita a to všechno co urputně dělá se mu taky krásně vrací. Ať už jde o vlivného bojovníka za práva zvířat nebo momentálně fantasticky podmanivého a oddaného herce. Pokud se přeci jenom rozhodnete na nově prokresleného a obávaného zlosyna temného Gothamu do biografu zajít. Dostanete prvotřídní a mučednický charakter psychopata a sociopata doslova z první ruky. 👌Jde o maximální rozpoložení, rozvrstvení a zároveň fascinující formu, která vehementně pumpuje příběh zlomeného člověka. Koneckonců samotná geneze zla je tu ukázána nejen samotný hereckým výkonem, hodně se tu pracuje i s excelentní hudbou o kterou se postarala islandská hudební skladatelka Hildur Guðnadóttir. Vůbec největší rocková kanonáda přichazí v sekvenci při tanci na schodech, píseň nazvaná „Rock and Roll Part 2“ od britského hudebníka a zpěváka Garyho Glittera. Ve finálním schrnutí se musím přiznat, že bledý princ zločinu #joker započal nový a revoluční level budoucích ryzích Warnerovek. 😋

King Kong (2005)

Nekonečný a doslova nesmrtelný filmový oblíbenec Kong, má u mě absolutní podporu. Oblíbený Peter Jackson nám přinesl spektakulární a emotivní příběh nejslavnějšího monstra filmových dějin. V první řadě vyzdvihuji kvalitní herecký výkon Naomi Watts, poněvadž je tato role v King Kongovi životní a každý ať si zahraje už cokoli, si ji zapamatuje jako krásku, do které se "zamiloval" legendární Kong. Příběh o neuvěřitelných dobrodružstvích, lásce, odvaze, citech, lidské ziskuchtivosti, plný emocí a výtečné filmové práce. Osmý div světa, poslední svého druhu. Kong is BEST!!!

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Steven Spielberg a jeho splněný sen, byl vlastně splněným snem i pro mě. Jednoznačně jeden z neoblíbenějších dětských filmů vůbec. Tuhle dětskou krásu nejde už snad víc vynachválit, ak snadné je milovat Spielberga. "E. T. phone home." Kdyby existovala hitparáda nejoblíbenějších filmových výroků, figurovalo by zoufalé volání ztraceného mimozemšťana na jednom z prvních míst.