Aladinova lampa (1986)

Plno fantazie a v neposlední řadě i motivace s Budem Spencerem, coby dobrosrdečným džinem z láhve.

Papoušek a poklad (1998)

Výtečná a plně dobrodružná komedie, kde většinu práce a srandy předvede právě papoušek.

Velký šéf (1971)

Jak si Bruce s nepříznivýma vejlupkama z továrny na led, lehce poradil. Mistra se nevyplácí nasrat. Za mě jedna z větších Leeovek.

Ti, kdo mění svět (2018)

Neexistuje efektivnější způsob, jak chránit společnost, přírodu, další cítící bytosti a dokonce i sebe sama než přestat konzumovat živočišné produkty. Pokud chcete být leaderem, musíte se naučit, jak být ochráncem. Pokud chcete být leaderem, musíte se zamyslet nad přechodem na rostlinnou stravu. Existuje spousta rostlinných zdrojů a vaše tělo vám poděkuje, když ho přestanete krmit mrtvým jídlem. Že krav je na světě dost, že nikdy nevyhynou? Začal jsem více přijímat, to co jsem už dávno věděl. Šak se mrknětě na Gorily. Primát tě vyřídí, během sekundy. A co gorily jí??? #thegamechangers #plantbasedstudies #futurevegetarian

Zelená míle (1999)

Jedinečný a mnohem větší zralejší zážitek. Emocionálně nastavená bomba, která nevyprchá. Spojení Michaela Clarka Duncana a Toma Hankse je doslova boží síla. I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it. It's like pieces of glass in my head, all the time... - John Coffey

Superman 4 (1987)

Nečtu nic než zápory a znechucení ohledně čtvrtého dobrodrudžství touženého Supermana. Potom se taky plno rádoby jedinců, může divit proč tu nemáme lepší příběhy? Tady se můžu s lehkostí a upřímností vyjádřit, že jde o jeden z nejlepších komiksových snímků všech dob. Hlavně obrovské plus do tohohle snímku, přinesl hlavně sám Christopher Reeve, který právě přes -The Quest for Peace ventiloval své postoje vůči atomovým zbraním. Proto v dnešní době přemršenosti a komiksové otřpanosti, vychází čtvrtý Superman jako daleko víc upřímnější, zábavnější než většina dnešních přechytračelých, nastavovaných až unuděných komiksů nové doby. Hackman a Reeve jsou zkrátka nekonečný a nepřekonatelný i nesmrtelný.

Superman 3 (1983)

Nemůžu si pomoct, nýbrž pro nezastavitelného kryptoňana, mám odjakživa slabost. Navíc ta proměna v realistického a sklíčeného muže, který propadl chvilku alkoholu. Bylo určité oživení a originalita, jakési vykolejení. Legendární Christopher Revee už nemá tolik času ukázat své kvality, ale i přesto je to výborný námět. Narozdíl od Batmana z devadesátek. To odlehčení tomu krásně sedí a pomáhá.

Firewalker (1986)

Opět nekonečnej a zase nesmrtelnej Chuck a hlavně i dobrodružnej i vtipnej.

Osamělý vlk McQuade (1983)

David Carradine VS Chuck Norris, skutečnááá lahoda. Jeden z nejlepších počinů. J. J. McQuade je zatraceně dobrej a správnej ranger.