Policajt ze školky (1990)

Tak trochu jiné kafe na Arnolda ale příjemný komedie.Každopádně oddychovka klasika ale arnold patří do jiného žánru.

Temný anděl (1990)

Caineova příručka Strana třetí kapitola první -Nikdy nikomu nevěř.Nepřekonatelný Dolph Lundgren jako policajt Jacka Cain bojuje proti vesmírnému šmejdu v podobě blondatého kulturisty Matthiase Huesse.

Lví srdce (1990)

Podle mě jeden z nejlepších Van Dammeho filmů!Prostě lví srdce s velkým L u mě parádní akčnák mého mládí

Do útoku (1987)

Film o vítězství, odhodlanosti, silné vůli a lásce.Motivační film pro každé sportovce.

Základní instinkt (1992)

Tahle Psychologická hra mě baví do nekonečna!!!Hra kočky s myší naprosto fantastické dialogy Sharon Stone.Psycholožka a zárověn nymfomanka v jednom.Michael Douglas se jí snaží šlapat na paty ale je pozadu.Psychologie je mocná zbran.

Superman II: Verze Richarda Donnera (2006)

Superman je a vždycky bude SUPER!!!Nové scény absolutně úchvat Marlon Brando jako Jor-el vynikajcí slogan.Margot Kidder jako Lois Laneová se hodlá odhalit Clarka Kenta jako Supermana a zadaří se.prohlubujcí vztah mezi otcem a synem je klíčová scéna.Opět úchvatný Christopher Reeve jako Superman alias Clark Kent !!!Nakonec lex luthor Gene Hackman dokazuje, že umí hrát padouchy.Absolutní Fenomén komiksového filmu kam se hrabou hrdinové jako batman nebo spiderman a iron man Superman má největší kouzlo.

Železný Schwarzenegger (1977)

Arnold a jeho úspěšná zlatá éra kulturistiky! Když jsem viděl bonusy u vydaného dvd rozhovor s arnoldem a jeho charakteristiku a příhody na cestě za vítězstvím 6titulem Mr.Olympia neodrthl jsem oči z obrazovky.Samozřejmě, že arnold odstartoval v hollywodu akční plejádu svalnatých borců.Nejvíc mě dostala jeho historka o tátově pohřbu když se nezůčastnil jen proto aby měl zcela čisté myšlenky na soutěž a vítězství!

Predátor (1987)

Jeden z nejlepších filmů Arnolda Schwarzeneggera.Perfektní sci-fi akční filmek, hustá džungle speciální jednotka tajná operace a jeden predator z vesmíru.Já osobně jsem ani nevěděl, že predatora měl hrát J.C.Van Damme marně jsem ho hledal na konci filmu při titulcích.Nakonec se role zhostil Kevin Peter Hall.na začátku filmu kdy Arnold a Carl Weathers si podaj ruce při kamarádství je vidět, že oba jsou v dost dobré formě.Arnoldův poslední úspěch na profesionální soutěži v roce 1980 IFBB Mr. Olympia, Sydney, Austrálie (1. místo). a po 7 letech je v roce 1987 natočen film predator.Jeho muskulatura byla velice kvalitní.